MMA PLMMAAwantura! 50-osobowa bójka na gali MMA w Moskwie! [WIDEO]

Awantura! 50-osobowa bójka na gali MMA w Moskwie! [WIDEO]

Nie pierwszy raz dochodzi do sytuacji, gdy organizacja traci kontrolę, a w klatce powstaje prawdziwy armagedon. Do szalonej akcji doszło na gali World Ertaymash Federation, która odbyła się w miniony weekend w Pałacu Sportowym Iwan Yarygin w Moskwie.

Namazan Samiev uzbecki fighter odniósł zwycięstwo nad kirgiskim przeciwnikiem. W wywiadzie po walce zapowiedział, że jest gotowy na pojedynek z innym zawodnikiem, który był obecny na hali. Organizator zaproponował, aby doszło do pierwszego face to face.

To nie był dobry pomysł!

Miało być face to face, a powstało wielkie zamieszanie! W pewnym momencie Samiev zaatakował potencjalnego rywala (kolanem w głowę). Zapoczątkowało to wielką 50-osobową bójkę.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

UFC: Artur Gwóźdź komentuje wpadkę dopingową Łukasza Brzeskiego! Widzieliście?

Mamy pierwsze słowa Artura Gwoździa po wpadce dopingowej Łukasza Brzeskiego (8-1-1). Warto zaznaczyć, że nasz reprezentant jeszcze nie zadebiutował w największej organizacji na świecie. Brzeski kontrakt zyskał zwycięstwem przed czasem na Contender Series w Las Vegas.

Sparing Piotra Pająka z legendarnym Saenchaiem! Były deski! [WIDEO] Oglądaliście?

Wczoraj informowaliśmy was o treningu Piotr Pająka z legendarnym Saenchaiem, ale to nie koniec! Pojawiło się nagranie ze sparingu, gdzie nie było mowy o taryfie ulgowej.