MMA PLFreak FightFreak fight w Brazylii! Burmistrz zmierzył się z byłym radnym w MMA! [WIDEO]

Freak fight w Brazylii! Burmistrz zmierzył się z byłym radnym w MMA! [WIDEO]

Freak fighty budzą bardzo duże zainteresowanie nie tylko w naszym kraju. Kolejnym przykładem jest walka, która miała miejsce w Brazylii. Dwóch brazylijskich polityków postanowiło rozstrzygnąć swoje spory w klatce.

Brazylia

Do starcia doszło w ostatnią niedzielę w Borba. Burmistrz małego miasteczka – Simao Peixoto miał dość krytyki w internecie ze strony byłego radnego Erineu Alves da Silva. Były radny w tej sytuacji rzucił wyzwanie oponentowi. Co ciekawe burmistrza nie trzeba było długo przekonywać do starcia w MMA.

Obaj w klatce zameldowali się około 3 nad ranem czasu lokalnego. Burmistrz był mocno zmotywowany i jeszcze przed walką parę razy dał swojemu rywalowi znak podcięcia gardła.

Pojedynek cieszył publiczność. 3 rundy, w których było ciekawie i emocjonująco. Ostatecznie Siamo Peixoto pokonał niejednogłośną decyzją sędziów byłego radnego. Dali z siebie wszystko, a po walce się uściskali.

Najważniejsze momenty z tego pojedynku zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov nie uważa Błachowicza i Teixeiry jako najlepszych półciężkich! Zaskoczeni?

Khabib Nurmagomedov (29-0) zaskoczył następną opinią. Dagestańczyk uważa, że Jan Błachowicz (28-9) i aktualny mistrz Glover Teixeira (33-7) – nie należą do najlepszych półciężkich na świecie. Khabib wskazał innego zawodnika UFC.

Mirosław Okniński w klatce FAME? Trener podał stawkę za jaką wejdzie do walki jako zawodnik!

“Łaaa”! Mamy dla Was wiadomość, która poruszy świat freaków! Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w klatce FAME MMA? Bardzo możliwe, ale pod warunkiem ogromnej wypłaty!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis