MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaKSW przypomina ostatnią walkę Artura Szpilki! W takim stylu ”Szpila” odprawił Pudziana! [WIDEO]

KSW przypomina ostatnią walkę Artura Szpilki! W takim stylu ”Szpila” odprawił Pudziana! [WIDEO]

Największa organizacja w naszym kraju postanowiła opublikować i przypomnieć kibicom o ostatnim zwycięstwie Artura Szpilki. ”Szpila” zaskoczył kibiców i pokonał przed czasem doświadczonego faworyta walki – Mariusza Pudzianowskiego.

Szpilka

35-latek swój najbliższy pojedynek stoczy już osiemnastego maja w Trójmieście podczas gali XTB KSW 94. Będzie to wyczekiwane starcie z uznanym kick-boxerem, Arkadiuszem Wrzoskiem. ”Szpila” nie będzie faworytem tego starcia, ale Artur już wielokrotnie pokazywał i udowadniał, że lubi stawać właśnie przed takimi sytuacjami.

W main evencie zobaczymy walkę o pas kategorii półśredniej. Niepokonany Adrian Bartosiński (15-0) będzie bronił tytułu w starciu rewanżowym z Andrzejem Grzebykiem (21-6).

Przeżyjmy to jeszcze raz!

To właśnie chce organizacja KSW, która udostępniła ostatni pojedynek Artura Szpilki.

Miał on miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Szpilka już w pierwszych sekundach został obalony. Pudzianowski miał nawet dosiad, ale nie udało mu się skończyć walki przed czasem. Mariusz nie wykorzystał swojej szansy. W drugiej rundzie Pudzian od samego początku szukał sprowadzenia, ale ”Szpila” dobrze się bronił. Klincz zakończony, a wtedy doszło do wymiany ciosów. Artur szybko wykorzystał okazję.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis