MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaKSW 94: Nie ma taryfy ulgowej! Szpilka przygotowuje się z byłym rywalem Wrzoska!

KSW 94: Nie ma taryfy ulgowej! Szpilka przygotowuje się z byłym rywalem Wrzoska!

Już jedenastego maja w Ergo Arenie odbędzie się najbliższa gala największej organizacji w naszym kraju. Mowa o KSW 94, na której dojdzie w końcu do wyczekiwanego starcia wagi ciężkiej pomiędzy Arturem Szpilką, a Arkadiuszem Wrzoskiem. Jak się okazuje w przygotowaniach ”Szpili” pomaga były rywal Wrzoska.

Szpilka

W main evencie do drugiej obrony pasa w wadze półśredniej stanie niepokonany Adrian Bartosiński. ”Bartos” stoczy rewanżowy pojedynek z Andrzejem Grzebykiem. Zobaczymy także walkę o tymczasowy pas wagi piórkowej, a w nim również rewanż. Robert Ruchała zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem.

34-latek w KSW stoczył do tej pory dwie walki. Ostatni miał miejsce na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie Artur sprawił niemałą niespodziankę. Szpilka na początku drugiej odsłony zastopował zdecydowanie bardziej doświadczonego w MMA – Mariusza Pudzianowskiego.

Sarara pomaga Szpilce!

Okazuje się, że Tomasz Sarara były rywal Arkadiusza Wrzoska spotkał się na treningu i pomaga ”Szpili” w przygotowaniach do hitowego starcia.

Tomasz to przede wszystkim utytułowany kick-boxer.

Do walki Arkadiusza Wrzoska z Tomaszem Sararą doszło w KSW. Wrzosek wystąpił przed własną publicznością. Nie udało się w K-1, ale udało w formule MMA. Walka dostarczyła kibicom mnóstwo emocji – nie brakowało zwrotów akcji. Ostatecznie to Wrzosek przetrwał kryzys i skończył rywala przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis