MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka trenuje i daje rady młodemu zawodnikowi! [WIDEO]

Artur Szpilka trenuje i daje rady młodemu zawodnikowi! [WIDEO]

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) wrócił już do treningów po ostatniej bolesnej przegranej. Wojownik z Wieliczki nie powiedział ostatniego słowa! ”Szpila” zamierza wrócić na ring i jeszcze zaskoczyć kibiców boksu.

Szpilka nie będzie dobrze wspominał pojedynku na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Szpilka daje rady!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w WCA Fight Team postanowił porozmawiać z młodym wojownikiem, który rozpoczyna przygodę z boksem. ”Szpila” dał mu rady, a dodatkowo wcielił się w rolę trenera. 

Czyżby Artur po zakończonej karierze zajął się trenerką? Ciężko będzie mu odejść od środowiska bokserskiego.

Zobacz także:

GROMDA 6: Tomasz Gromadzki zdradził na co przeznaczy wygraną po finale! Zaskoczeni?

Już siedemnastego września odbędzie się szósta edycja GROMDY. W głównej walce zobaczymy wyczekiwany finał pomiędzy Tomaszem Gromadzkim, a Vasylem Halychem. ”Zadyma” już w tym momencie zdradził na co przeznaczy wygraną po finale.

Marek Piotrowski walczy: Mój stan odbiera chęć istnienia, ale wierzę, że mogę wyzdrowieć! Pamiętacie o legendzie?

Marek Piotrowski to najbardziej utytułowany zawodnik w naszym kraju. Legenda kick-boxingu dalej walczy! Tym razem jest to wojna o zdrowie, ale nie brakuje tutaj motywacji i determinacji.