MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka spokojny przed walką z Pudzianem na XTB KSW Colosseum 2: Dorosłem. Co mam skakać?

Artur Szpilka spokojny przed walką z Pudzianem na XTB KSW Colosseum 2: Dorosłem. Co mam skakać?

Artur Szpilka jest bardzo spokojny przed nadchodzącą już wielkimi krokami walką z Mariuszem “Pudzianem” Pudzianowskim na XTB KSW Colosseum 2. Przynajmniej taki jawi się w wywiadzie, którego udzielił Hubertowi Mściwujewskiemu dla kanału Fortuny.

Artur Szpilka spokojny przed walką z Pudzianem

“Szpila” i Pudzian zmierzą się w walce poprzedzającej co-main event gali XTB KSW Colosseum 2, która już w najbliższą sobotę odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl

Artur Szpilka spokojny przed walką z Pudzianem na XTB KSW Colosseum 2

Szpilka jest świadomy potencjału sportowego, jaki drzemie w Pudzianie i z respektem podchodzi do jego umiejętności:

“Podchodzę do tego jak do dużego wyzwania, bo takie ono niewątpliwie jest. I tyle. Nie zastanawiam się nad tym, ale chcę zaskoczyć.”

Prowadzący rozmowę Hubert Mściwujewski wypowiedź “Szpili” porównał do sposobu wyrażania opinii przez samego “Pudziana”, zwracając uwagę na spokój i opanowanie pięściarza, na co ten odpowiedział:

“Nie, ja chyba dorosłem. Co mogę ci powiedzieć. Co mam skakać przed tym mikrofonem, przed aparatem? No nie! Już dzisiaj mógłbym chyba wyjść do walki i jest chyba wszystko dobrze. Ale teraz te trzy-cztery dni, taki czas w którym się nakręcasz. Ale tak naprawdę to co miało być zrobione to zostało zrobione, teraz tylko wyjść, pokazać się.”

A Wy jak myślicie – kto wygra sobotnią walkę Artur Szpilka czy Mariusz Pudzianowski?

Zobacz także:

Michał Materla zakończy karierę po XTB KSW Colosseum 2? Legenda zabiera głos!

Czy to będzie ostatnia walka w karierze legendy polskiego MMA? Czy Michał Materla zakończy sportową karierę po XTB KSW Colosseum 2? Te pytania rodzą się patrząc na zestawienie, jakie właściciele Federacji KSW przygotowali na nadchodzące święto MMA w Polsce.

To będzie kolejny Polak w UFC? Mistrz FEN nie ukrywa: Celem zawsze jest i będzie…

Dwóch braci z Polski w organizacji UFC jeszcze nie mieliśmy. A wygląda na to, że niedługo będzie okazja napisać historię. Cezary Oleksiejczuk czyli mistrz organizacji Fight Exclusive Night nie ukrywa, że jego sportowym celem jest angaż w największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis