MMA PLCezary OleksiejczukTo będzie kolejny Polak w UFC? Mistrz FEN nie ukrywa: Celem zawsze jest i będzie…

To będzie kolejny Polak w UFC? Mistrz FEN nie ukrywa: Celem zawsze jest i będzie…

Dwóch braci z Polski w organizacji UFC jeszcze nie mieliśmy. A wygląda na to, że niedługo będzie okazja napisać historię. Cezary Oleksiejczuk czyli mistrz organizacji Fight Exclusive Night nie ukrywa, że jego sportowym celem jest angaż w największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki.

To będzie kolejny Polak w UFC

Cezary Oleksiejczuk chciałby dołączyć do swojego brata, Michała, który z powodzeniem reprezentuje nasz kraj za wielką wodą.

To będzie kolejny Polak w UFC?

Młodszy z braci Oleksiejczuk może pochwalić się serią ośmiu walk w klatce bez przegranej. Ostatni pojedynek stoczył 11 marca tego roku, kiedy to na gali FEN 45 wypunktował Mansura Abdurzakowa.

Od tamtego czasu, 23-latek czeka na kolejne szczegóły dotyczące swojej kariery. A tę nakierowuje na UFC, co potwierdza w najnowszym wpisie opublikowanym na Twitterze:

“Jak Buźka z Bonda szczękę mam metalową. Ból większy był po prawej stronie. Wielu z Was pyta jaki będzie mój kolejny krok związany z moją karierą. Szczerze mówiąc na chwilę obecną mogę tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na info od managementu. Celem zawsze jest i będzie UFC!” – napisał Oleksiejczuk.

A Wy jak myślicie, czy Cezary Oleksiejczuk w niedalekiej przyszłości dołączy do organizacji UFC i będzie dumnie reprezentował nasz kraj w tamtejszej kategorii półśredniej?

Zobacz także:

Paweł Pająk obronił pas w Tajlandii! Polak już w pierwszej rundzie znokautował rywala! [WIDEO] Oglądaliście?

Kolejne zwycięstwo Pawła Pająka! Trzeba przyznać, że wygląda to coraz lepiej i nasz reprezentant co ważne robi postępy. Pająk wczoraj udanie obronił pas na terenie Tajlandii. Oczywiście w narożniku, aby pomóc i wesprzeć brata pojawił się znany podróżnik i uczestnik gal freakowych – Piotr Pająk.

Zmienne szczęście zawodników KSW w Zagrzebiu! Erslan demoluje rywala, ”Nitro” znokautowany! [WIDEO] Widzieliście?

W niedzielę w Chorwacji, a dokładnie w Zagrzebiu odbyła się gala Fight Nation Championship 11, a w karcie walk pojawiło się paru obecnych i byłych zawodników KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis