MMA PLKSWMichał Materla zakończy karierę po XTB KSW Colosseum 2? Legenda zabiera głos!

Michał Materla zakończy karierę po XTB KSW Colosseum 2? Legenda zabiera głos!

Czy to będzie ostatnia walka w karierze legendy polskiego MMA? Czy Michał Materla zakończy sportową karierę po XTB KSW Colosseum 2? Te pytania rodzą się patrząc na zestawienie, jakie właściciele Federacji KSW przygotowali na nadchodzące święto MMA w Polsce.

Michał Materla zakończy karierę

Przypominamy, że gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się w najbliższą sobotę 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Na tej gali Michał Materla zmierzy się z nową rosnącą gwiazdą KSW Radosławem Paczuskim.

Bilety na XTB KSW Colosseum 2 dostępne są na ebilet.pl

Michał Materla zakończy karierę po XTB KSW Colosseum 2?

W rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie KSW, Michał Materla wypowiedział się o potencjalnym końcu kariery po walce na PGE Narodowym:

“Nie daję dojść do głosu tej myśli, że trzeba zakończyć karierę. To jest cały czas udowadnianie samemu sobie, że jeszcze mogę.”

Jednocześnie Materla nie ukrywa, że jego rywalem na XTB KSW Colosseum 2 będzie bardzo mocny Radosław Paczuski, bowiem stanowi to ogromne wyzwanie w jego karierze:

“Świeża krew, dynamiczny, atletyczny. Ludzie, którzy znają mnie nie od wczoraj, wiedzą, że ja zawsze mam coś do udowodnienia w walce. No i pewnie tym razem będzie tak samo.”

A Wy jak myślicie – walka na Narodowym będzie ostatnią w karierze Michała Materli?

Zobacz także:

Paweł Pająk obronił pas w Tajlandii! Polak już w pierwszej rundzie znokautował rywala! [WIDEO] Oglądaliście?

Kolejne zwycięstwo Pawła Pająka! Trzeba przyznać, że wygląda to coraz lepiej i nasz reprezentant co ważne robi postępy. Pająk wczoraj udanie obronił pas na terenie Tajlandii. Oczywiście w narożniku, aby pomóc i wesprzeć brata pojawił się znany podróżnik i uczestnik gal freakowych – Piotr Pająk.

Zmienne szczęście zawodników KSW w Zagrzebiu! Erslan demoluje rywala, ”Nitro” znokautowany! [WIDEO] Widzieliście?

W niedzielę w Chorwacji, a dokładnie w Zagrzebiu odbyła się gala Fight Nation Championship 11, a w karcie walk pojawiło się paru obecnych i byłych zawodników KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis