MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka ostro odpowiada na wpis Załęckiego: Jak czytam te wypociny, to mnie zalewa! 

Artur Szpilka ostro odpowiada na wpis Załęckiego: Jak czytam te wypociny, to mnie zalewa! 

Artur Szpilka postanowił zareagować! Popularny ”Szpila” na facebooku odniósł się do ostatniego wpisu Denisa Załęckiego. Wygląda na to, że uznany pięściarz nie zgadza się ze słowami ”Bad Boya”.

Szpilka

Wszystko zaczęło się od wpisu Denisa, który możecie zobaczyć [TUTAJ]

Do ich wyczekiwanej walki doszło w sobotę na gali High League 4 w Gliwicach. Wielka szkoda, że walka zakończyła się w taki sposób. Od początku mieliśmy wymiany. Wydawało się, że pięściarz z Wieliczki miał spore problemy, gdy ”Bad Boy” przy siatce trafił paroma mocnymi ciosami. ”Szpila” wytrzymał kryzys i odpowiadał szukając dołów. Załęcki wyprowadził bacfist, po którym kontuzja dała o sobie znać. Denis upadł, a sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Szpilka mocno odpowiada!

Jak widać Artur Szpilka jest poirytowany wpisem Denisa Załęckiego. ”Szpila” postanowił mocno odpowiedzieć.

Ogólnie nie wypowiadałem się w ogolę na ten temat … Znamy się z @bad_boy_denis_ Ale jak czytam te wypociny … Które napisałeś to mnie zalewa … Kolego nie zdążyłem zadać żadnego ciosu bo walka ma rundy,czas żeby dobrać sie do przeciwnika 😉 A nie machać na oślep cepami i brakło mi tak naprawdę sekund żeby był koniec . 🤷🏻‍♂️ nie wyszło bo zdałeś sobie sprawę ze już nic nie zrobisz a zaraz wyłapujesz 😝🤷🏻‍♂️ zwał jak zwał jak miałem „naderwane więzadło „ to tydzień nie wsiadłem do samochodu bo nie dałem rady. Po walce odwoził mnie moim samochodem @krzys.art1st bo nie dałem rady prowadzić mówię tu o walce w Rzeszowie gdzie i tak ile mogłem to wstawałem 3 .. miesiąc chodziłem w ortezie co i tak skończyło się operacją… A Ty jedziesz w samochodzie 😂kto widział walkę i choć trochę się zna to wie jaka była prawda 🤷🏻‍♂️

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 3: Dymy podczas programu! Bagieta został zaatakowany! [WIDEO] Widzieliście?

Jest pierwszy program ”face to face” przed nadchodzącą galą PRIME SHOW MMA 3, która pierwszego października odbędzie się w Radomiu. Była to konfrontacja słowna pomiędzy ”Bagietą”, a ”Robalinim” oraz ”Malubą” z Wiolą Kotelecką.

Robi wrażenie! Bob Sapp mimo 49 lat pozostaje w świetnej formie! Co wy na to?

Bob Sapp mimo 49 wiosen pozostaje w świetnej formie. Czyżby dojdzie do powrotu na ring? Tego nie można wykluczyć. Póki co Amerykanin pojawił się w American Top Team.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis