MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka komentuje ogłoszenie walki z Pudzianem: Teraz żarty się skończyły…

Artur Szpilka komentuje ogłoszenie walki z Pudzianem: Teraz żarty się skończyły…

Artur Szpilka w mediach społecznościowych skomentował ogłoszone wczoraj starcie na hitowej gali KSW Colosseum 2. Oficjalnie trzeciego czerwca były pretendent do mistrzostwa świata w boksie zmierzy się z weteranem KSW – Mariuszem Pudzianowskim. O tym pojedynku mówiło się już od jakiegoś czasu, a ogłoszenie wydawało się tylko kwestią czasu.

Szpilka

Pudzianowski w tym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej bolesnej i szybkiej przegranej z Mamedem Khalidovem. W Gliwicach doszło do starcia z byłym mistrzem wagi średniej. Khalidov już w pierwszej rundzie zakończył pojedynek przed czasem.

Szpilka ma za sobą dwa starcia w mieszanych sztukach walki. Pięściarz z Wieliczki przed czasem odprawił Sergey’a Radchenko oraz Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Szpilka komentuje!

Są pierwsze słowa Artura Szpilki po oficjalnym ogłoszeniu pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim.

Mariusz znaleziony! Teraz żarty się skończyły, a zaczynają się ciężkie przygotowania do walki. Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, że będę mógł zawalczyć na Stadionie Narodowym przed taką publicznością, a do tego z przeciwnikiem, do którego mam bardzo duży szacunek. Wkładam całe serducho w przygotowania, bo wiem jak wielkie wyzwanie przede mną. Jedno jest pewne, emocje są gwarantowane.

Zobacz także:

KSW przedstawia zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na Colosseum 2: “Ajtujku, tu jestem!” Widzieliście?

Federacja KSW przedstawia oficjalną zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka, do której dojdzie na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Polski gigant w tej zapowiedzi postanowił rozbawić widza. I zrobił to dobrze!

Dziennikarz znów poczuł moc Gamrota! Zawodnik UFC zaprezentował kolejną technikę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot gościł dziś po raz kolejny w “Kanale Sportowym”. W rozmowie z Maciejem Turskim padło wiele ciekawych kwestii, czy ciekawostek z przygotowań “Gamera” do UFC 285. Doszło także do “rękoczynów”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis