MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim, z który już niedługo na skrzyżować rękawice w ringu bokserskim.

Artur Szpilka chce testów

Starcie obu zawodników ma odbyć się już 8 maja na gali bokserskiej w Rzeszowie. “Szpila” jest żywo zainteresowany tą konfrontacją, bowiem nie walczył już od ponad roku. Swoją ostatnią walkę stoczył 7 marca 2020 roku na gali w Łomży. Tam pokonał decyzją sędziów Sergieia Radczenko, ale werdykt ten odbił się szerokim echem w środowisku pięściarskim. Wielu obserwatorów widziało bowiem w tamtej walce wiktorię Ukraińca.

Artur Szpilka chce testów antydopingowych przed i po walce z Łukaszem Różańskim: Trenuj bez “witaminek”!

Teraz Szpilka jest gotowy powrócić do startów i zmierzyć się z niepokonanym jak dotąd Łukaszem Różańskim, który wygrał trzynaście kolejnych pojedynku i aż dwanaście z nich przed czasem.

Zanim jednak ta konfrontacja zostanie oficjalnie ogłoszona, to Szpilka chce obowiązkowych testów antydopingowych przed i po walce:

“Dziś kontaktowałem się z komisją Antydopingową Polada czy @knockoutprm@boxingfun kontaktowali się w sprawie walki. odpowiedz była ze nie !!! Nie odpuszczę tego.. badania wyrywkowe i po walce.. musza być . przy podpisaniu kontraktu będzie Szef komisji Michal Rynkowski”

@RozanskiBoxi tak więc trenuj ciężko bez „witaminek” – napisał na TT Artur Szpilka.

Mamy też odpowiedź drugiego zainteresowanego. Łukasz Różański uspokaja Szpilkę, by ten nie przeraził się wspomaganiem, a uważał lepiej o swoje zdrowie:

“Nie ma drogi na skróty. Cały czas ciężko trenuje

Martw się o swoją kosteczkę na brzuszku.”

Zobacz także:

Tyson Fury znów ma poważne problemy? Brytyjczyk już nie trenuje od dłuższego czasu!

Czyżby Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ponownie zmagał się z poważnymi problemami? Brytyjczyk powiedział, że z powodu pandemii przestał trenować. Ponadto niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej zdradził, że codziennie pije napoje wyskokowe.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis