MMA PLBoksTyson Fury znów ma poważne problemy? ”Skupiam się żeby wypić dwanaście piw dziennie!”

Tyson Fury znów ma poważne problemy? ”Skupiam się żeby wypić dwanaście piw dziennie!”

Czyżby Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ponownie zmagał się z poważnymi problemami? Brytyjczyk powiedział, że z powodu pandemii przestał trenować. Ponadto niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej zdradził, że codziennie pije napoje wyskokowe. 

32-latek ostatni pojedynek stoczył dwudziestego drugiego lutego poprzedniego roku. W MGM Grand doszło do wyczekiwanego rewanżu z Deontay’em Wilderem. Tym razem ”Król Cyganów” nie pozostawił złudzeń. Fury w siódmej rundzie zdemolował Amerykanina.

Cały pojedynek możecie zobaczyć w materiale poniżej:

Tyson Fury: Potrzebuję tylko 6-7 tygodnina tych meneli!

Dalsza kariera Tysona Fury (30-0-1, 21 KO) jest zagrożona? Brytyjczyk zdradził, że nie trenuje i codziennie pije piwo.

Przestałem trenować, zrobiłem to po raz pierwszy od grudnia 2017 roku. Nawet po walkach o mistrzostwo świata z Wilderem zawsze trenowałem już dzień po pojedynku. Ale przez pandemię i wiele innych rzeczy nie mogę walczyć od lutego zeszłego roku. W tej chwili skupiam się na tym, żeby wypić dwanaście piw dziennie. Mógłbym wypić czternaście, a i tak pokonałbym Joshuę.

”Król Cyganów” zapewnia, że potrzebuje sześciu/siedmiu tygodni, aby pokonać Anthony’ego Joshuę (24-1, 22 KO). Przypomnijmy, że o tym hitowym starciu mówi się już od dłuższego czasu.

Kiedy dostanę datę walki, wrócę na obóz przygotowawczy. Potrzebuję tylko sześciu lub siedmiu tygodni, żeby przygotować się na tych meneli. Nie potrzebuję mocnych sparingpartnerów, by być gotowym na metodycznego kulturystę. Wystarczą mi na sparingach lokalni śmieciarze, strażacy i strongmani. Jestem w formie, mógłbym walczyć dzisiaj

Zobacz także:

FAME MMA 10: Coraz więcej zawodników widzi szansę na zwycięstwo Don Kasjo! Będzie niespodzianka?

Dla wielu może to być zaskoczenie! Coraz więcej zawodników sportów walki widzi szansę Kasjusza Życińskiego w starciu z Normanem Parke. Do ich walki dojdzie już siedemnastego kwietnia. Będzie to main event jubileuszowej 10-edycji.