MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportArtur Gwóźdź zadebiutuje w MMA? ”Artur w treningu, gotowy do wyzwań”!

Artur Gwóźdź zadebiutuje w MMA? ”Artur w treningu, gotowy do wyzwań”!

Artur Gwóźdź zadebiutuje w mieszanych sztukach walki? Taki pomysł podsunął w mediach społecznościowych Filip Bątkowski (właściciel organizacji Armia Fight Night).

Gwóźdź

Po walce Mateusza Murańskiego na gali FEN 34, doszło do wymiany słownej pomiędzy Jackiem Murańskim, a Gwoździem. Starszy ”Muran” zapewniał, że chętnie w przyszłości zmierzy się z menadżerem grupy Artnox Fight Sports.

Artur Gwóźdź zawalczy w klatce?

Tego nie możemy wykluczyć! Filip Bątkowski w mediach społecznościowych podsunął pomysł i zapytał widzów kto powinien być przeciwnikiem Artura Gwoździa.

W weekend widziałem się z @ArtnoxArtur… Artur w treningu, gotowy do wyzwań  z kim zobaczylibyście popularnego menadżera w klatce? 

Zobacz także:

MMA VIP 3: Kazik Klimat Kartel prezentuje umiejętności na worku! [WIDEO] Zaskoczy?

Kazik Klimat Kartel podkręca tempo, bo już w październiku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie miało to miejsce na trzeciej edycji MMA VIP, lecz póki co nie znamy jego przeciwnika.

Popek w szpitalu! ”Pani doktor poszła po ciśnieniomierz dla koni” [WIDEO] Widzieliście?

Obecna pogoda nie polepsza sytuacji osobom mającym problemy ze zdrowiem. Tak też jest w przypadku Popka (4-4), który postanowił pójść do szpitala i się zbadać. Nie pierwszy raz ”Popek Monster” ma zawroty głowy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis