MMA PLFAME MMAPopek w szpitalu! ”Pani doktor poszła po ciśnieniomierz dla koni” [WIDEO]

Popek w szpitalu! ”Pani doktor poszła po ciśnieniomierz dla koni” [WIDEO]

Obecna pogoda nie polepsza sytuacji osobom mającym problemy ze zdrowiem. Tak też jest w przypadku Popka (4-4), który postanowił pójść do szpitala i się zbadać. Nie pierwszy raz ”Popek Monster” ma zawroty głowy.

42-latek ostatni pojedynek stoczył na początku września poprzedniego roku. Raper z Legnicy bez większych problemów poddał w pierwszej odsłonie debiutującego Damiana ”Stiflera” Zduńczyka.

Popek swój drugi pojedynek w FAME MMA miał stoczyć na 9-edycji, ale pojawiła się kontuzja ręki. Wstawiono mu specjalne druty, aby kontuzja szybko została zaleczona. Wydawało się, że już wszystko będzie w porządku, bo Popek wstawiał filmiki z treningów….

Popek: Powtórka z rozrywki!

Popke (4-4) postanowił się zbadać, gdy pojawiły się u niego ponowne problemy. Pierw trzeba było zbadać ciśnienie, ale mając tak wielkie łapy potrzebny był ciśnieniomierz dla… koni!

”Król Albanii” zapewnia, że kompletnie odstawił alkohol. Gwiazda FAME MMA gwarantuje, że jego trzeźwość trwa już trzy miesiące. Ponadto Paweł wrócił do treningów po ostatniej kontuzji. Jak widać pojawia się jednak następny problem.

Pamiętacie “Taniec z Gwiazdami”, jak mi się w głowie kręciło? Powtórka z rozrywki – powiedział Popek.

Zobacz także:

Kawulski o walce Khalidov-Pudzian: Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa! Co wy na to?

To byłoby hitowe medialne starcie! Maciej Kawulski wypowiedział się o potencjalnej walce pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-6), a Mamedem Khalidovem (35-7-2).

Tyson Fury po walce z Wilderem i Joshuą celuje w… mistrza UFC! Dojdzie do skutku?

Francis N’Gannou parokrotnie wspominał, że chciałby spróbować swoich sił w pięściarstwie. Kameruńczyka interesują walki z światową czołówką. Na te słowa zareagował niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej – Tyson Fury (30-0-1, 21 KO).