MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportJuras reaguje na spięcie Jóźwiak-Gwóźdź: Poziom dyskusji sprowadziliście do patologicznych…

Juras reaguje na spięcie Jóźwiak-Gwóźdź: Poziom dyskusji sprowadziliście do patologicznych…

Wszystko rozpoczęło się po wywiadzie prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka, który po sobotniej FEN 51 został zapytany przez dziennikarzy o przejście Piotra Kuberskiego i Marcina Wójcika do KSW. Jóźwiak stwierdził, że menadżer Artur Gwóźdź zniszczył karierę Wójcika.

Juras

Oto wspomniane słowa prezesa.

Jeżeli chodzi o Wójcika to jest typowy skandal, bo menadżer Artur Gwóźdź zniszczył mu karierę, oszukał zawodnika. Nie przedstawiał naszych ofert, nie składał tego zawodnikowi, okłamał go. Z nami lawirował jak już miał podpisany kontrakt z KSW, Wójcik dalej z nami negocjował. Także Artur bardzo zła robota, zrobiłeś krzywdę temu zawodnikowi, który zasługuje, żeby z FEN pójść do UFC. Także tyle na ten temat.        

Cała rozmowa poniżej:

Menadżer grupy Artnox Fight Sport nie zamierzał długo czekać – szybko i mocno odpowiedział. 

Reakcja Jurasa!

Łukasz Jurkowski uznany komentator i weteran MMA postanowił na twitterze zareagować na całą sytuację.

Panowie @JozwiakPawe i @ArtnoxArtur… ja rozumiem, że każdy ma swój biznes i dba o swoje interesy. Od rozstrzygania tego czy kontrakty zawodników są ważne czy nie są prawnicy, a jak trzeba sądy. Poziom dyskusji w przestrzeni publicznej między Wami sprowadziliście do patologicznych konferencji frik fajtowych. Żenujące. Ku uciesze tamtej publiki. Bo „dymy”🤦🏻‍♂️  Szkodzicie sobie i dyscyplinie jaką jest MMA. Takie jest moje zdanie. Sprowadzacie ten piękny sport do poziomu rozrywkowego show w którym bierzecie udział lub planujecie wziąć. Świata nie zmienię, mam to gdzieś ale może zmuszę do chwili refleksji🤷🏻‍♂️

Na wpis ”Jurasa” odpowiedział Artur Gwóźdź oraz Paweł Jóźwiak.

Łukasz wszystkie moje  słowa  podczas wywiadu na temat  AG były wypowiedziane w sposób kulturalny.. To on zniżył się swoim  wpisem  do poziomu rynsztoku i patologii. Ja na pewno  nie będę z nikim dyskusji publicznej prowadził w takiej formie. Pozdrawiam – zareagował prezes.

Artur Gwóźdź: Łukasz zapomniałeś jak sam nie raz reagowałeś gdy cię ktoś bezpodstawnie opluwał w przestrzeni publicznej…….

Juras: Tak ale wyrosłem z tego dawno. Między innymi dlatego, żeby nikt mnie nie porównał do „bohaterów” współczesnej sport patologii. Mam Was za kolegów. Lubię. Dlatego piszę. Tak tak celowo publicznie aby wywrzeć większą presję do auto refleksji.

Artur Gwóźdź: Ale Józwiak jest już “bohaterem” i niestety tylko taki przekaz trafia do takich postaci ……

Juras: Tak Paweł za bardzo przesiąkł tym światem. Raptem wczoraj o tym gadaliśmy. Niepotrzebnie jak widać. Artur można było wbić szpile inteligentnie i też zebrać poklask publiki. Przy całej mojej miłości do Dario jako postaci filmowej to wracając do Waszej sytuacji i sugestii, że ja też kiedyś… nie pisałem do nikogo, że będę go ruchał😉

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis