MMA PLMMA-VIPMMA VIP 3: Kazik Klimat Kartel prezentuje umiejętności na worku! [WIDEO]

MMA VIP 3: Kazik Klimat Kartel prezentuje umiejętności na worku! [WIDEO]

Kazik Klimat Kartel podkręca tempo, bo już w październiku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Będzie miało to miejsce na trzeciej edycji MMA VIP, lecz póki co nie znamy jego przeciwnika.

Na MMA VIP 3 potwierdzony jest również udział Rafała ”Antykonfidenta” Podejmy, Andrzeja ”Żuroma” Żuromskiego i ”Polskiego Kena”. Obaj to bohaterowie walki wieczoru drugiej edycji, w której mieliśmy spore zaskoczenie. Walka Dawida z Goliatem zakończyła się zwycięstwem tego mniejszego!

Kazik na worku!

Kazik Klimat Kartel na poważnie bierze swoją przygodę z MMA VIP. Wstępnie jego przeciwnikiem miał być Andrzej ”Żurom” Żuromski, ale starcie zostaje przełożone w czasie. Obaj zmierzą się z innymi przeciwnikami na zbliżającej się trzeciej edycji.

Chcieli Bym Się Staczał Co Dnia
Skacze Po Prostaków Głowach
Człowiek Nigdy Się Nie Podda🔥🔥🔥

Wcześniej mogliśmy też zobaczyć rapera na tarczy.

Zobacz także:

Lewandowski ostro o FAME MMA: Powiedzieli, że to jest konkurencja dla Tańca z Gwiazdami… Zaskoczeni?

Martin Lewandowski już nie pierwszy raz w mocnych słowach wypowiedział się o organizacji FAME MMA. Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że nie są oni żadną konkurencją.

Charles Oliveira pojawi się na UFC 264. Będzie ogłoszony rywalem dla wygranego z walki Poirier vs McGregor 3! Kto nim będzie?

Mistrz wagi lekkiej Charles Oliveira pojawi się na gali UFC 264. Brazylijczyk najprawdopodobniej będzie przedstawiony jako następny rywal dla wygranego z walki Dustin Poirier vs Conor McGregor 3.