MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 12: Kamil Szkaradek po udanym debiucie ponownie wystąpi w klatce AFN

Armia Fight Night 12: Kamil Szkaradek po udanym debiucie ponownie wystąpi w klatce AFN

Kamil Szkaradek (1-0) po udanym debiucie ponownie wystąpi w klatce AFN.

Pięknie zaprezentował swoje sportowe umiejętności Kamil Szkaradek na gali Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ, która miała miejsce 5 listopada roku ubiegłego. Reprezentant klubu Grappling Kraków potrzebował zaledwie dwóch minut i siedmiu sekund, aby widowiskowo rozprawić się z Mariuszem Gołdynem. Szkaradek od początku kontrolował pojedynek, a dzieła zniszczenia dokonał ciosami w parterze.

Armia Fight Night 12:Kamil Szkaradek
Foto: Armia Fight Night

Co ciekawe – w swojej ostatniej amatorskiej walce mierzył się (i wygrał)  z Cyprianem Wieczorkiem, którego nazwisko również widnieje na karcie walk dwunastej edycji gali AFN. Na trzynaście amatorskich walk, Kamil wygrał jedenaście, z czego osiem decyzją sędziów – można zatem śmiało zaryzykować stwierdzenie, że pełnię swojego potencjału uwolnił właśnie pod sztandarem organizacji Armia Fight Night. Czy można sobie wymarzyć piękniejszy zawodowy debiut?

Nie osiada jednak na laurach ten niezwykle perspektywiczny zawodnik i w trzy miesiące od debiutu już jest głodny kolejnych wyzwań! A takie niewątpliwie go czeka na gali w Gliwicach… Z kim przyjdzie się zmierzyć Szkaradkowi w kolejnym pojedynku? O tym dowiecie się niebawem!

Bilety dostępne na stronie ticketos.pl. Transmisja gali w TVP SPORT

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Organizacja PunchDown zapowiada następną galę! Trwa rekrutacja! Zaskoczeni?

Tak to prawda! Organizacja PunchDown w mediach społecznościowych zapowiedziała następną galę na tak zwane ”listwy”. W tym momencie ruszyła rekrutacja.

Mateusz Kubiszyn rozstanie się z GROMDĄ! ”Don Diego” chętny na walki w freakowej organizacji!

Mateusza Kubiszyna czeka już tylko jedna walka w GROMDZIE. Popularny ”Don Diego” w rozmowie z FanSportu.pl zdradził, że postanowił rozstać się z organizacją. Utytułowany kickboxer jest otwarty na walki w freakowej federacji.


Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis