MMA PLarmia fight nightArmia Fight Night 10: To nie wyglądało dobrze! Brazylijczyk wykończony robieniem wagi! [WIDEO]

Armia Fight Night 10: To nie wyglądało dobrze! Brazylijczyk wykończony robieniem wagi! [WIDEO]

To nie są fajne obrazki! Kiedyś może się to skończyć tragedią. Ledwo żywy przeciwnik Sylwestra Millera (9-4) musiał liczyć na pomoc swojego narożnika… Jest to efekt długiej podróży i katorżniczego zbijania wagi.

Czołgista będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej nieudanej walce o pas Cage Warriros. Miller był bliski sprawienia wielkiej niespodzianki w Londynie. Sylwester w czwartej rundzie przegrał przez dyskwalifikację z niepokonanym Jackiem Cartwrightem. Warto zaznaczyć, że Miller w tym pojedynku pokazał się z naprawdę dobrej strony.

Katorżnicze zbijanie wagi!

Rafael Apocalipse (4-1) został nowym przeciwnikiem Sylwestra Millera (9-4). Do walki w kategorii koguciej dojdzie na dzisiejszej gali Armia Fight Night 10 w Żywcu. Transmisja w TVP Sport.

Brazylijczyka czekała długa podróż, a dodatkowo mocne zbijanie wagi. Filip Bątkowski (organizator) w mediach społecznościowych zamieścił wideo, na którym Apocalipse potrzebował pomocy…

Armia Fight Night 10

Posted by Freak Fight on Friday, July 16, 2021

Łapcie rozkład jazdy na dziś 🔥 Startujemy o 18:30 – transmisja @tvpsport online i YouTube @tvpsport💥 19:55 – otwarta antena TVP Sport 🔥💥

Zobacz także:

”Bestia” ostro o Popku: Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozpier***ił! Team Bestia czy Team Popek?

Jak się okazuje w najbliższym czasie nie dojdzie do walki w wadze ciężkiej, na którą czekali kibice. Piotr Piechowiak zdradził, że wystąpi w listopadzie, ale nie będzie to pojedynek z Popkiem. ”Bestia” uważa, że popularny raper dobiera sobie przeciwników!

Jaś Kapela wystąpi na MMA VIP 3? Ma zmierzyć się z byłym dziennikarzem TVP Info!

Wygląda na to, że skompromitowany po udziale w Hejt Parku lewicowy aktywista i poeta Jaś Kapela wystąpi na gali MMA VIP 3! Jego przeciwnikiem ma być były dziennikarz TVP Info.