MMA PLBestia”Bestia” ostro o Popku: Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozpier***ił!

”Bestia” ostro o Popku: Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozpier***ił!

Jak się okazuje w najbliższym czasie nie dojdzie do walki w wadze ciężkiej, na którą czekali kibice. Piotr Piechowiak zdradził, że wystąpi w listopadzie, ale nie będzie to pojedynek z Popkiem. ”Bestia” uważa, że popularny raper dobiera sobie przeciwników!

Swoją ostatnią walkę Piotr odnotował podczas ósmej edycji w Łodzi. Tym razem do wyjaśnienia miał swój konflikt z Piotrem Szeligą. ”Bestia” ponownie zaprezentował się z świetnej strony i pokazał, że robi duże postępy. W trzeciej odsłonie znalazł sposób na poddanie rywala.

”Bestia” o walce z Popkiem: Tak to jest, że wybiera sobie ku**a przeciwników cieniasów!

Piotr Piechowiak w materiale 6PAK zdradził, kiedy możemy spodziewać się jego następnej walki w FAME MMA.

Miałem walczyć na FAME MMA 11, miała to być walka z Popkiem ale wyszło jak wyszło i walki z Popkiem nie będzie. Tak zadecydowali włodarze, nie będę w to wnikał. Wychodzę w listopadzie. Miałem przebłyski kogo dostanę, ale nie będę mówił bo to różnie bywa. Ja już zaczynam być w formie podnoszącej się z tygodnia na tydzień za 2-3 miesiące będę w formie i będę ją podtrzymywał.

”Bestia” w mocnych słowach wypowiedział się o Popku. Piotr uważa, że raper z Legnicy obawia się tego starcia.

Tak to jest, że wybiera sobie ku**a przeciwników cieniasów, leszczy, chudych, małych. Boi się tej walki ze mną bo wie, że bym go rozpier*lił.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Elite Fighters: Murański gotowy na Warszawskiego Dresika? Jest następne wideo z treningu!

Mateusz Murański już trzydziestego pierwszego lipca stoczy następny pojedynek. ”Muran” tym razem wystąpi w walce wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters. Mateusz zmierzy się z dużo cięższym ”Warszawskim Dresikiem”.

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).