Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArek TańculaArkadiusz Tańcula zawalczy z dwoma Murańskimi na FAME MMA 15!

Arkadiusz Tańcula zawalczy z dwoma Murańskimi na FAME MMA 15!

Tańcula zawalczy z dwoma Murańskimi na FAME MMA 15!. Organizacja Fame MMA przełamuje kolejne granice. Na piętnastej gali freakowej organizacji Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Jackiem i Mateuszem Murańskimi.

Tańcula zawalczy z dwoma Murańskimi
Foto: Tańcula zawalczy z dwoma Murańskimi

Konflikt pomiędzy Tańculą a Murańskimi trwa w najlepsze i choć trenujący w Grapplingu Kraków “Arroy” pokonał zarówno ojca jak i syna, powinniśmy się przygotować na kolejne eskalacje zgrzytów.

Na Fame MMA 15 dojdzie do bezprecedensowej sytuacji, bowiem Tańcula zawalczy najpierw z Mateuszem Murańskim na zasadach MMA i będzie to rewanż za walkę na 10 edycji gali, by potem w klatce rzymskiej zmierzyć się po raz drugi z Jackiem Murańskim. Dodatkowym smaczkiem tego pojedynku będzie fakt, że dozwolone w niej będą łokcie.

W przypadku, gdy Tańcula nie będzie w stanie wyjść do drugiej walki z powodu wycieńczenia lub kontuzji organizacja przygotowała godne zastępstwo, które zostanie ogłoszone na pierwszej konferencji przed galą.

Podsumujmy… na gali FAME 15 dojdzie do bezprecedensowej sytuacji 😎 Najpierw odbędzie się rewanżowy pojedynek Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula na zasadach MMA, w oktagonie. Następnie, niezależnie od wyniku, montujemy Rzymską Klatkę i wpuszczamy do niej Jacka Murańskiego i Arkadiusza Tańculę 🔥🔥🔥 W tym pojedynku dozwolone będzie używanie łokci 🥵🥹
„Co jeżeli Arek będzie niezdolny do walki z powodu kontuzji lub zostanie znokautowany?”🤔
Odpowiadamy: W blokach startowych czeka zawodnik rezerwowy 😎
Kto to? 🤫 Dowiecie się podczas I Konferencji, która odbędzie się w najbliższą środę, 20 lipca o godz. 20:00 🍿🤠

Podsumujmy… na gali FAME 15 dojdzie do bezprecedensowej sytuacji 😎 Najpierw odbędzie się rewanżowy pojedynek Mateusz…

Posted by FAME MMA on Friday, July 15, 2022

Jesteście ciekawi, jak potoczy się druga walka Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą? Z pewnością, nie będzie to starcie do jednej bramki jak było to w przypadku ich pierwszego pojedynku, gdyż Murański junior poczynił przez ostatni rok bardzo duży progres!

Fame MMA 15 zapowiada się znakomicie! Jak myślicie, czy organizacja zaskoczy nas jeszcze jakimiś ciekawymi starciami?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis