MMA PLFAME MMAAż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

Aż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

“Sprawa dla reportera” to program, który od lat gości na antenie TVP. Tym razem wystąpił w nim dobrze znany w świecie freak fightów Jacek Murański, który opowiedział swoją historię o torturowaniu jego osoby przez policję. Odcinek dostępny jest już w sieci. Gdzie oglądać?

Aż gotowało się od emocji!
Foto: TVP - Sprawa dla reportera

Popularny telewizyjny program prowadzony przez Elżbietę Jaworowicz przykuł uwagę kibiców freak fightów, ale nie tylko. W ostatnim odcinku opowiedziano historię Jacka Murańskiego, który w przeszłości miał m.in. starcie z policją, odsiadywał wyrok oraz cierpiał w izolatce.

Epizod był naprawdę pełen emocji. Najpierw w specjalnie przygotowanym reportażu “Muran” opowiedział, co spotkało go lata temu. Przedstawiono także po krótce historię rodziny Murańskich oraz pokazano umiejętności zawodnicze Jacka, używając naszego materiału (bez podania dokładnego źródła… ale to drobiazg).

Nie mogło zabraknąć też Mateusza Murańskiego oraz Joanny Godlewska-Murańskiej. W pewnym momencie mec. Andrzej Nawrocki przeprosił Jacka Murańskiego za wszystkie sprawy, które spotkały go z rąk prawników. Żona “Jacy” była także w studio i wówczas poleciały jej z oczu łzy.

Zobacz: Murańska zawalczy na gali PRIME? Boxdel się wygadał i zdradził przeciwniczkę!

Doszło także do dyskusji “Murana” z naszym utytułowanym zapaśnikiem Andrzejem Supronem. Szerzej tę rozmowę opisaliśmy w osobnym artykule.

“Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim – gdzie oglądać?

Legendarny program TVP dostępny jest za darmo na platformie VOD. Ostatni odcinek można zobaczyć TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis