MMA PLNajnowszeARES FCAres FC 12: Zaskoczył! Saleta choke na gali w Paryżu! [WIDEO]

Ares FC 12: Zaskoczył! Saleta choke na gali w Paryżu! [WIDEO]

W piątek w Paryżu odbyła się gala Ares FC 12, na której doszło do mało spotykanego skończenia.Turpal Younousov (4-0) błyskawicznie duszeniem przedramieniem zmusił przeciwnika do klepania. Ta akcja przypomina starcie w Polsce pomiędzy Przemysławem Saletą, a Marcinem Najmanem. 

Saleta

Takie skończenie widzieliśmy na KSW 14 w 2010 roku. Mowa o pierwszym starciu Marcina Najmana z Przemysławem Saletą. ”El Testosteron” ruszył na przeciwnika z furią niczym Bob Sapp w swoim prime. Najman miał nawet w dosiadzie i tu powstały kontrowersje, bowiem sędzia postanowił to podnieść do stójki. Marcin ponownie był z góry, lecz doszło do przetoczenia. Właśnie wtedy Saleta zaskoczył wszystkich dusząc oponenta przedramieniem.

Saleta choke w Paryżu!

Turpal Younousov (4-0) walczący w kategorii lekkiej zaskoczył podczas gali Ares FC 12 w Paryżu. Reprezentant Francji już w 27-sekund poddał przedramieniem Daniele Scagliusi (4-2) z Włoch.

Sami zobaczcie:

W main evencie mistrzem w wadze koguciej został Demarte Pena (13-1). ”The Wolf” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Eliasa Boudegzdame (18-8).

Zobacz także:

Artur Szpilka o Pudzianowskim: Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale… Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowksim. Niewykluczone, że jeszcze przed wakacjami dojdzie do hitowego starcia ”Szpili” z weteranem największej organizacji w naszym kraju. Szpilka zapewnia, że Pudzianowski w ciężkich sytuacji mocno panikuje.

Marcin Najman oficjalnie wydaje książkę! Wiemy, kiedy nastąpi premiera! Co wy na to?

Marcin Najman wspominał o tym wielokrotnie, a teraz staje się to faktem. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyjawił, że w marcu pojawi się premiera jego książki pod tytułem ”Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis