MMA PLNajnowszeARES FCRafał Haratyk rozwiązał kontrakt z Ares FC. Teraz rzucił wyzwanie byłemu rywalowi Wampira

Rafał Haratyk rozwiązał kontrakt z Ares FC. Teraz rzucił wyzwanie byłemu rywalowi Wampira

Jeden z czołowych zawodników kategorii średniej w Polsce Rafał Haratyk rozwiązał kontrakt z organizacją Ares FC, z którą rozstaje się w okolicznościach rzekomej wpadki dopingowej. Teraz Polak rzucił wyzwanie poważnemu rywalowi, jakim jest były przeciwnik Michała “Wampira” Pasternaka.

Rafał Haratyk rozwiązał kontrakt z Ares FC

Słowem o wspomnianej rzekomej wpadce dopingowej – ta miała miejsce po ostatniej walce Haratyka z Abdoulem Abdouraguimovem, którą Polak przegrał przez poddanie w ostatniej rundzie i tuż przed jej zakończeniem. Wcześniej pewnie brnął po wygraną i zdobycie tytułu mistrzowskiego wagi średniej Ares FC.

Polak tak opisywał sprawę rzekomego “dopingu”:

“… z czystym sumieniem mogę oświadczyć, że świadomie nie stosowałem ostaryny przed walką w Ares FC i czuje się niewinny.
Jeśli zostanę zawieszony na dłuższy okres niż pół roku będę zmuszony zrezygnować z moich startów dla federacji ARES i poszukać nowego pracodawcy.” – pisał na Facebooku w obszernym oświadczeniu.

Witam serdecznieJakiś czas temu wybuchła nie lada aferka po mojej mistrzowskiej walce dla ARES Fighting Championship (w…

Posted by Rafal Haratyk on Tuesday, June 27, 2023

Rafał Haratyk rozwiązał kontrakt z Ares FC. Teraz rzucił wyzwanie byłemu rywalowi Wampira

Teraz Polak poinformował o rozstaniu z francuską organizacją i wyzwał do walki… Karlosa Vemolę, który ma na koncie m.in. szybką wygraną z Michałem Pasternakiem.

Ich walka miałaby odbyć się na gali OKTAGON MMA:

“Dziękuję Ares Fighting Championship za współpracę. Kontrakt z Aresem został rozwiązany za porozumieniem stron. Praga to piękne miasto, Oktagon MMA, czekam na kontrakt. Karlosie “Terminatorze” Vemolo, do zobaczenia niedługo.” – napisał Haratyk.

Thank you ARES Fighting Championship for your cooperation.🤝Contract with Ares terminated by mutual consent. Prague is…

Posted by Rafal Haratyk on Tuesday, July 11, 2023

Zobacz także:

Artur Szpilka chętny na rewanż z Kownackim: Może w MMA złapie radość jak ja! Widzieliście?

Artur Szpilka nie pierwszy raz stanie przed szansą zrewanżowania się? Wojownik z Wieliczki w mediach społecznościowych przyznał, że chętnie w MMA stoczyłby drugi pojedynek z… Adamem Kownackim. ”Babyface” w ostatnim czasie ma bardzo ciężki okres w boksie i niewykluczone, że już niebawem zakończy karierę. W tej sytuacji pojawi się szansa na start w innej formule? Tego nie możemy wykluczyć.

Borek o walce Najmana: Co może zrobić Fonfarze? ”El Testosteron” mocno odpowiada!

Mateusz Borek na kanale Koloseum został zapytany o najbliższy start Marcina Najmana. ”El Testosteron” piątego sierpnia wystąpi na gali Clout MMA, gdzie zmierzy się z uznanym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Uznany dziennikarz jest przekonany o zwycięstwie Fonfary, ale nie zamierzał długo wypowiadać się o ”El Testosteronie”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis