Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLARES FCEwelina Woźniak po porażce na ARES 14: Wycieczka do kategorii wyżej nie poszła po mojej myśli

Ewelina Woźniak po porażce na ARES 14: Wycieczka do kategorii wyżej nie poszła po mojej myśli

Ewelina Woźniak, czyli popularna “Mad Queen” zabrała głos po porażce na gali ARES 14, która odbyła się wczoraj wieczorem w Paryżu. Polka nieudanie próbowała zdobyć pas mistrzowski wagi słomkowej.

Ewelina Woźniak po porażce na ARES 14

Woźniak przegrała przed czasem z Ivaną Petrovic, a jej występ szeroko opisywaliśmy TUTAJ -> Nieudana walka Eweliny Woźniak o pas Ares FC! Polka poddana w 4. rundzie!

Ewelina Woźniak po porażce na ARES 14

Polka teraz zabrała głos po tej porażce w walce mistrzowskiej w organizacji ARES. “Mad Queen” nie chowa głowy w piasek, zdaje sobie sprawę z fiaska próby podboju wyższej dywizji wagowej i deklaruje stoczenie kolejnego pojedynku w dywizji słomkowej, czyli swojej naturalnej:

“Nie tym razem. Cóż- wycieczka do kategorii wagowej wyżej nie poszła po mojej myśli. 😉 Wracam do siebie. Dziękuję za wsparcie 🙌” – napisała na Instagramie zawodniczka.

Porażka z Petrovic była drugą przegraną walką w karierze Polki. Woźniak, która wykazuje aspiracje na poziomie UFC posiada aktualnie rekord 7-2 w MMA.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań pomiędzy Zadorą, a Pasternakiem: Weź się za trenowanie, a nie… Co wy na to?

Dominik Zadora postanowił zareagować na jeden z postów dotyczących walki Michała Pasternaka w freakowej organizacji. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami.

Zadyma przed UFC 287! Jorge Masvidal starł się z szukającym zaczepki Kevinem Hollandem [WIDEO] Widzieliście?

Gala UFC 287 odbędzie się już w najbliższy weekend, ale na kilka dni przed jej odbyciem powstała zadyma, którą sprowokował jeden z jej uczestników – Kevin Holland. Amerykanin zaczepił Jorge Masvidala i zaczęła się publiczna przepychanka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis