MMA PLKSWAnzor Azhiev: Gdybym miał ponownie wybierać, chciałbym trafić do Polski!

Anzor Azhiev: Gdybym miał ponownie wybierać, chciałbym trafić do Polski!

Anzor Azhiev (7-2) pojawił się w ostatnim programie Oktagon Live, gdzie padło pytanie o jego powrót do klatki. Ponadto 30-latek wspominał o początkach… Azhiev zapewnia, że gdyby miał ponownie wybór to chciałby trafić do Polski, bo żyje mu się tutaj naprawdę dobrze.

Reprezentant WCA Fight Team ostatni pojedynek stoczył w kwietniu 2017 roku. Było to starcie w kategorii koguciej na gali KSW 38. Azhiev jednogłośną decyzją sędziów pokonał Kamila Selwę.

30-latek miał też wystąpić sześć miesięcy później. Ostatecznie jego walkę z Antunem Raciciem (25-8-1) odwołano. Azhiev miał spore problemy ze zrobieniem limitu wagowego i zapowiadał, że jeśli dojdzie do następnej walki to już w wyższej kategorii.

Azhiev: Czuję się tutaj 1000 razy lepiej niż w Czeczenii!

Anzor Azhiev (7-2) jest bardzo zadowolony, że jego los się tak potoczył i trafił tym samym do Polski. Zapaśnik podkreśla, że w Polsce żyje mu się naprawdę dobrze.

Nam się naprawdę bardzo dobrze żyje w Polsce, tak naprawdę nie przyjechałem tutaj, bo chciałem mieszkać w Polsce. Miałem problemy i przyjechałem, jeżeli miałbym nie mieć problemów w swoim ojczystym kraju i tam zostać, to odpowiedziałbym nie. Nadal chciałbym mieć te problemy i przyjechać tutaj. Czuję się tutaj 1000 razy lepiej niż w Czeczenii. W tym kraju nie ma wolności słowa, nie możesz powiedzieć, że jest korupcja. Tutaj są możliwości. Chcesz pracować? Pracuj. Chcesz trenować? Trenuj. Są możliwości, nie rozrabiaj, trenuj, pracuj i tyle. Ja dziękuję Bogu, że znalazłem się w tym miejscu.

Wielu fanów czeka na powrót Anzora Azhieva.30-latek nie mówi nie, ale tylko w sytuacji gdy pojawi się dobra oferta finansowa.

Zobacz także:

Góra z ”Gry o tron” ma za sobą pokazową walkę! Widzieliście?

Hafþór Júlíus Björnsson stoczył pokazowy pojedynek w boksie. Było to ważne doświadczenie dla siłacza, który we wrześniu stoczy zawodową walkę

Znany raper publikuje wiadomości od gwiazdy FAME MMA! Chciał ją skompromitować?

Na to wygląda. ”Tede” w mediach społecznościowych postanowił skompromitować gwiazdę FAME MMA