MMA PLFAME MMAZnany raper publikuje wiadomości od gwiazdy FAME MMA! W obronie dziewczyny staje Najman!

Znany raper publikuje wiadomości od gwiazdy FAME MMA! W obronie dziewczyny staje Najman!

Jacek ”Tede” Graniecki postanowił opublikować starą konwersację z Martą Linkiewicz. Wygląda na to, że popularny raper chciał skompromitować gwiazdę FAME MMA. W obronie Marty stanął Marcin Najman, który parokrotnie wspominał, że widać duże zmiany w życiu Linkiewicz.

Linkiewicz

Linkiewicz ma za sobą już cztery pojedynki. Niewykluczone, że ”Linkimaster” już niebawem stanie przed drugą szansą zdobycia pasa FAME MMA. Linkiewicz jest chętna na rewanżowe starcie z Anielą ”Lil Masti” Bogusz. W grę może również wchodzić zestawienie z narzeczoną Artura Szpilki – Kamilą Wybrańczyk.

Tede publikuje kompromitującą konwersację!

Przesadził? Jacek Graniecki za pomocą mediów społecznościowych postanowił wrzucić starą konwersację z Martą Linkiewicz. Celem mogło być skompromitowanie gwiazdy FAME MMA.

komentarz

Co ciekawe w obronie Marty stanął Marcin Najman. ”El Testosteron” widzi postępy/zmianę u popularnej ”Linkimaster”.

Nie interesuje mnie prywatne życie ludzi. Jednak udostępnianie publiczne takich treści jest kompletną słabizną. A co byś zrobił raperze gdyby ona sobie po czymś takim życie odebrała ? Pomyślałeś o tym?

Nie interesuje mnie prywatne życie ludzi. Jednak udostępnianie publiczne takich treści jest kompletną słabizną. A co byś zrobił raperze gdyby ona sobie po czymś takim życie odebrała ? Pomyślałeś o tym?

Posted by Marcin Najman on Friday, January 15, 2021

Linkiewicz ostatnią walkę stoczyła piątego września. Podopieczna Norberta Daszkiewicza podczas FAME MMA 7 szybko i bez problemów zastopowała debiutującą Martę ”Martirenti” Rentel. 

Zobacz także:

Tak trenuje mistrz muay-thai! Widzieliście?

To robi wrażenie. Mowa o Banchamku, który ma za sobą ponad 300 walk. Zobaczcie jak trenuje mistrz muay-thai.

FAME MMA: Bliźniacy zgłaszają gotowość! Będzie walka 2 vs 1?

Bracia Tyburscy są gotowi na taki fight. Mowa o zestawieniu dwóch na jednego

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis