MMA PLArtur SzpilkaAndrzej Wawrzyk do Szpilki: Tutaj jakiego cyrkowca byś nie ubił, to i tak coś wymyśli!

Andrzej Wawrzyk do Szpilki: Tutaj jakiego cyrkowca byś nie ubił, to i tak coś wymyśli!

Andrzej Wawrzyk na facebooku postanowił skomentować występ Artura Szpilki, który ma za sobą drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Pięściarz wagi ciężkiej pogratulował ”Szpili” i zachęcił go do powrotu do sportowych organizacji.

Wawrzyk

Podobne zdanie ma popularny ”Szpila”. Artur tuż po walce wyjawił, że nie czuje się dobrze chociażby na konferencjach, gdzie dzieją się tak zwane ”dymy”. Pięściarz z Wieliczki nie wyklucza walk w freakowych organizacjach, ale… teraz chce się skupić na drugiej walce w KSW. Polak ma nadzieję, że nastąpi to już w grudniu.

Szpilka wystąpił w co-main evencie gali High League 4 w Gliwicach. Artur pokonał Denisa Załęckiego już w pierwszej rundzie. ”Bad Boy” nie był w stanie kontynuować dalej starcia ze względu na kontuzje.

Wawrzyk reaguje!

Andrzej Wawrzyk postanowił zareagować po drugiej walce Artura Szpilki w mieszanych sztukach walki. 

Wracaj do prawdziwych walk, gdzie Twoje miejsce. Tutaj jakiego cyrkowca byś nie ubił, to i tak coś wymyśli. Gratulacje jeszcze raz.

34-latek zapowiedział powrót na ring, który już niebawem nastąpi. Wawrzyk zamierza jeszcze zaskoczyć! Polak po szybkiej przegranej z Aleksandrem Powietkinem odnotował sześć zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Ostatni miał miejsce we wrześniu 2016 roku, gdy w Ergo Arenie w piątej rundzie odprawił Alberta Sosnowskiego. Wcześniej pokonywał chociażby Marcina Rekowskiego, Fransa Botha czy Danny Williamsa.

Zobacz także:

Don Kasjo mocno o walce Szpilki: Nie wiem, kogo gorzej ocenić! Ja bym wyszedł i znokautował! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w mocnych słowach skomentował ostatni pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Do ich starcia doszło w co-main evencie sobotniej gali High League 4 w Gliwicach. ”Szpila” już w pierwszej odsłonie wygrał po kontuzji rywala.

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał [WIDEO] Widzieliście?

Dziennikarz poczytnego portalu o sportach walki – MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę, jaką buduje na nadchodzącą galę PRIME 3: Street Fighter. Dla pasjonata sportów walki, który z MMA zrobił jedno ze źródeł zarobku będzie to debiut w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis