MMA PLUFCAlistair Overeem i Augusto Sakai w walce wieczoru wrześniowej gali UFC

Alistair Overeem i Augusto Sakai w walce wieczoru wrześniowej gali UFC

Alistair Overeem i Augusto Sakai wystąpią w walce wieczoru wrześniowej gali UFC. Amerykański gigant jest już na finiszu kontraktowania tego pojedynku w wadze ciężkiej.

Starcie Overeem vs. Sakai ma być main eventem imprezy, która zaplanowana jest na dzień 5 września. Miejsce rywalizacji nie jest jeszcze znane. Najprawdopodobniej gala ta odbędzie się w Las Vegas lub na Fight Island w Abu Dhabi.

Alistair Overeem i Augusto Sakai w walce wieczoru wrześniowej gali UFC

Pojedynek ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale portal MMAjunkie.com doniósł, że do ogłoszenia tego starcia przez UFC zostały jedynie godziny.

Alistair Overeem w swojej ostatniej walce znokautował Walta Harrisa w maju tego roku. Holender może pochwalić się trzema wiktoriami w ostatnich czterech występach w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Augusto Sakai to Brazylijczyk, dla którego pojedynek z Overeemem będzie pierwszą walką wieczoru w UFC w karierze. W szeregach amerykańskiego giganta, Sakai wygrywał już cztery razy. Wyższość Brazylijczyka musieli uznać: Chase Sherman, Andrei Arlovski, Marcin Tybura i Blagoy Ivanov.

Poniżej aktualna rozpiska gali UFC zaplanowanej na 5 września:

Alistair Overeem vs. Augusto Sakai
Julia Avila vs. Nicco Montano
Montana De La Rosa vs. Maryna Moroz

Zobacz także:

“Polski GOAT” wystąpi na gali GROMDA 2! Będzie faworytem?

To już oficjalna informacja! “Polski GOAT” Łukasz Parobiec wystąpi na gali GROMDA 2! Udział Parobca w turnieju walk na gołe pięści został już oficjalnie potwierdzony przez organizatorów.

Bonusy po gali KSW 53 rozdane! Kto zgarnął dodatkowe pieniądze?

Bonusy po gali KSW 53 rozdane! Na gali KSW 53: Reborn zobaczyliśmy aż 7 walk skończonych przed czasem i tylko jedno starcie na pełnym dystansie. Choć wybór nie był łatwy, szefowie KSW oraz dyrektor sportowy organizacji wyróżnili czterech zawodników.

Aktualizacja rankingów UFC. Jiri Prochazka mocno debiutuje w kategorii Błachowicza.

Po gali UFC 251 nastąpiły przetasowania w oficjalnych rankingach UFC. Jak prezentują się one w poszczególnych kategoriach?