MMA PLHighleagueAlberto o swoich walkach na ulicy: Ja czuję się lepiej niby na ulicy, tam nie ma kalkulacji!

Alberto o swoich walkach na ulicy: Ja czuję się lepiej niby na ulicy, tam nie ma kalkulacji!

Alberto Simao już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny raper wystąpi w walce wieczoru High League 3. Niespodziewanie ogłoszono, że jego przeciwnikiem będzie Marcin Dubiel. Warto podkreślić, że reprezentant Uniq Fight Club ma za sobą trzy walki w FAME MMA.

Alberto

Alberto miał szansę zobaczyć z bliska walkę Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim w Krakowie. Raper zapewniał, że chętnie zmierzy się z ”Bad Boyem”. Warto zaznaczyć, że Siamo podtrzymuje swoje zdanie. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia. Póki co czekają ich walki na tej samej gali z innymi przeciwnikami.

Rozmawiałem przy okazji z Denisem. Jest to spoko równy gość i możemy się złapać w przyszłości. Ale on też na tej gali ma zaje**stą walkę, więc wszystko w swoim czasie.

Co ciekawe na takie starcie otwarty jest również Denis Załęcki.

Wygrywamy swoje walki i łapiemy się mordo na High League 4

Przy debiucie Alberto pojawiło się duże zainteresowanie. Chętnych do starcia z raperem nie brakuje. Mocnych spin również… co pokazały ostatnie wymiany słów z Pawłem Tyburskim.

Alberto: Wolałbym to robić w oktagonie!

Alberto Siamo w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o bójki na ulicy. Wielu internautów jest ciekawych jak tak naprawdę raper radził sobie w walkach ulicznych.

Ja czuję się lepiej niby na ulicy, no bo więcej tam stoczyłem swoich bijatyk i tak dalej, ale wolałbym to robić w oktagonie, czemu by nie, bo przy tym można jeszcze zarobić. Ale no w oktagonie jest większy szacunek i tak dalej. Na ulicy wjeżdżasz i jest łupanka. Tam nie ma kalkulacji.

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs TBA

Zobacz także:

Ferrari zapewnia po aferze maczetowej: Ewentualnie złoży zeznania takie powiedzmy na ich korzyść! Co wy na to?

Amadeusz Roślik w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco obszernie skomentował i opowiedział historię maczetową. Popularny ”Ferrari” nie zamierza iść na policję. Zawodnik FAME MMA zapewnia, że jeśli by to zrobił, to tylko aby złożyć zeznania bardziej na korzyść ludzi, którzy go zaatakowali.

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO] Widzieliście?

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem! ‘

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis