MMA PLKSWAktualizacja rankingów KSW: Materla nad Pawlakiem, Romanowski OUT z zestawienia

Aktualizacja rankingów KSW: Materla nad Pawlakiem, Romanowski OUT z zestawienia

Na oficjalnej stronie Federacji KSW pojawiła się aktualizacja oficjalnych rankingów zawodników we wszystkich kategoriach wagowych. Są zmiany!

Aktualizacja rankingów KSW

Przyczyną aktualizacji zestawienia najlepszych zawodników polskiego giganta jest miniona gala KSW 66, na której walczyło wiele nazwisk z czołówki.

Aktualizacja rankingów KSW: Materla nad Pawlakiem, Romanowski OUT z zestawienia

Najważniejsze zmiany w rankingu polegają na wyprzedzeniu Pawła Pawlaka przez Michała Materlę w wadze średniej, wypadnięcie z zestawienia w wadze półśredniej Tomasza Romanowskiego, którego miejsce zajął Krystian Kaszubowski, wyprzedzenie Romana Szymańskiego przez Sebastiana Rajewskiego w wadze lekkiej i obecność w rankingach wagi koguciej Patryka Surdyna.

Oczywiście zmienił się także układ sił w wadze półciężkiej. Nowym czempionem po zdetronizowaniu Tomasza Narkuna został Ibragim Chuzhigaev, a “Żyrafa” został pierwszym pretendentem.

Całe zestawienie możecie przeanalizować-> TUTAJ.

Zobacz także:

Fatalne warunki życia byłego pięściarza! Możemy pomóc!

Zygmunt Kłos to były zawodnik sportów walki, który w czasie swojej kariery reprezentował barwy Stali Rzeszów. Klub ten, w tamtym okresie bił się o mistrzostwo Polski. Aktualnie pan Zygmunt żyje w skrajnej biedzie, a zamieszkuje on gminę Świlcza.

Gwiazda GROMDY trenuje Piotra Szeligę! Efekty już na najbliższej walce!

Nadchodzi Piotr Szeliga 2.0? Były zawodnik organizacji Fight Exclusive Night postanowił wprowadzić zmiany w porównaniu do swojej ostatniej walki. Za jego treningi odpowiada teraz Mateusz „Don Diego” Kubiszyn!

KSW: Phil De Fries uważa, że Tomasz Narkun zasłużył na natychmiastowy rewanż!

Tomasz Narkun (18-5) podtrzymuje swoje słowa tuż po walce. ”Żyrafa” liczy na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). Pomysł takiego zestawienia chwali mistrz wagi ciężkiej – Phil De Fries (20-6). Przypomnijmy, że Brytyjczyk dwukrotnie pokonał Narkuna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis