MMA PLFAME MMAGwiazda GROMDY trenuje Piotra Szeligę! Efekty już na najbliższej walce!

Gwiazda GROMDY trenuje Piotra Szeligę! Efekty już na najbliższej walce!

Nadchodzi Piotr Szeliga 2.0? Były zawodnik organizacji Fight Exclusive Night postanowił wprowadzić zmiany w porównaniu do swojej ostatniej walki. Za jego treningi odpowiada teraz Mateusz „Don Diego” Kubiszyn!

Szeliga Don Diego

Piotr Szeliga (2-1) szykuje się do powrotu do klatki. Zawodnik FAME MMA po raz ostatni był widziany w walce podczas FAME MMA 11, gdzie brutalnie znokatuował Wujaszka Fericze w 1 rundzie. “Szeli” nie tak dawno prowadził medialną wojnę z Gabrielem Al-Sulwim. Czy Arab będzie zatem następnym rywalem Artnoxa?

Szeliga rozpoczął treningi z “Don Diego”!

28-latek reprezentował do tej pory barwy klubu Art Fight Rzeszów, gdzie wspólnie z m.in. Szymonem Bajorem przygotowywał się do poprzednich walk.

Kilka dni temu na swoim Instagramie, były hokeista zamieścił post, w którym informuje, że podjął współpracę z zawodnikiem organizacji Gromda, Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem.

Zobacz także:

Artur Szpilka zapowiada: Obraziłem się na boks, wracam w MMA!

To już pewne! Artur Szpilka swój następny pojedynek stoczy w mieszanych sztukach walki. O debiucie ”Szpili” mówi się od dłuższego czasu. Już niebawem poznamy organizacje i przeciwnika Artura.

Narkun zabiera głos po utracie tytułu: Smutne jest także to, że wielu ludzi żywi się czyimś potknięciem!

Tomasz Narkun (18-5) zabiera głos po utracie tytułu KSW w wadze półciężkiej. ”Żyrafa” nie zmienia zdania i ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). ”Żyrafa” postanowił podziękować rywalowi za 5-rundowy bój.

Marcin Najman mocno odpowiada Nikoli: Weź mi się tu nie pultaj grubasku!

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Marcina Najmana. Mowa o spięciu z Nikolą Milanoviciem. Czy w przyszłości dojdzie do takiego starcia? Obu łączy jeden fakt – obaj przegrali z Mariuszem Pudzianowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis