MMA PLMMA-VIPAdrian Cios ostro o MMA VIP: Najman jest zwykłym pionkiem w tej federacji!

Adrian Cios ostro o MMA VIP: Najman jest zwykłym pionkiem w tej federacji!

Adrian Cios nie pierwszy raz postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o organizacji MMA VIP. Przypomnijmy, że stoczył on tam dwa pojedynki. Pierwszy był o pas ”najlepszego trenera personalnego”.

Adrian Cios w Częstochowie sprawił niespodziankę. Już w pierwszej odsłonie zadusił Matusza ”Rolnika Zabijacza” Kiśla.

Kulisy drugiej edycji MMA VIP zobaczycie poniżej:

Cios ostro o MMA VIP: Najman na drugi dzień robi z nas idiotów…

Adrian Cios w rozmowie z portalem Realnews.pl w mocnych słowach wypowiedział się o organizacji MMA VIP. Cios najprawdopodobniej podzieli losy Tomasza ”Fit Dzika” Łomnickiego.

Do Marcina nic nie mam, bo on jest zwykłym pionkiem w tej federacji. On jest twarzą i nie ma nic do powiedzenia. Co do federacji mam bardzo dużo do zarzucenia i tego zdania nie zmienię. Tematów było bardzo dużo przyjeżdżam na hotel, który miał być przygotowany, miało być wszystko opłacone i nikt nic nie wie. Najman na drugi dzień robi z nas idiotów i mówi tak w hotelu do recepcji: „On o niczym nie wie i za nic nie będzie płacił”. Recepcjonistka nam to przekazuje, a my wychodzimy na głupków. Druga rzecz to bluzę, którą dostałem od MMA-VIP powiedzieli, że odliczą mi od gaży (…)  Do dzisiaj nie mam podpisanej umowy, do walki wychodziłem bez podpisanej umowy. Nie interesują mnie ich pieniądze, bo nie są one duże. 

Zobacz także:

Bonusy po UFC on ESPN+ 48. Marcin Prachnio nagrodzony za nokaut! [WIDEO] Kto teraz?

Za nami gala UFC on ESPN+ 48 w Las Vegas. Zwyczajowo po gali przyznano oczywiście dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem wśród nagrodzonych znalazł się też Polak.

R3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala R3 Fighting Championship, na której to doszło do niecodziennych wydarzeń, mianowicie do bójki dwóch narożników, która przerodziła się w istny chaos!