MMA PLCiekawostkiR3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO]

R3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO]

Wczoraj w Moskwie odbyła się gala R3 Fighting Championship, na której to doszło do niecodziennych wydarzeń, mianowicie do bójki dwóch narożników, która przerodziła się w istny chaos!

Gala R3 zawierała aż 28 walk w formule mieszanych sztuk walki. Całą imprezę promowało starcie w wadze półśredniej między Furkatbekiem Karimovem a Magomedem Abdukhalikovem.

R3 Fighting Championship: Szalona bójka na gali w Moskwie! Pobiły się narożniki zawodników! [WIDEO]

Po tej walce w klatce doszło do szalonych wydarzeń. Najpierw wymianę zdań przeprowadzili członkowie sztabów obu zawodników, która zakończyła się jedną wielką zadymą.

Materiał z tego wydarzenia zamieścił na Twitterze użytkownik caposa:

Oczywiście w świecie MMA to nie pierwszy – i zapewne nie ostatni – raz, kiedy dochodzi do tak wielkich bójek w klatce. W oktagonie UFC takie wydarzenia miały miejsce po walkach Khabiba z Conorem McGregorem czy Jasona Millera z Timem Stoutem, gdzie “Myhema” zaatakowali Nick Diaz i Jake Shields.

Zobacz także:

Niezwyciężona – film dokumentalny o Joannie Jędrzejczyk! Już dostępny w HBO GO! Oglądaliście?

Nowy film dokumentalny Niezwyciężona o Joannie Jędrzejczyk, mistrzyni MMA, miał premierę 24 czerwca w HBO GO. Produkcja w reżyserii Toma Kolińskiego pokazuje dwa oblicza zawodniczki – zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa, a także przerażająca wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów na całym świecie.

FAME MMA nie zapłaciło Murańskiemu za walkę, ale z pomocą przyszedł prezes FEN! Zaskoczeni?

Wygląda na to, że rośnie konflikt na linii FAME MMA – Murańscy. Okazuje się, że organizacja FAME MMA nie zapłaciła Mateuszowi Murańskiemu za walkę z Arkadiuszem Tańculą na ostatniej gali. Tak wynika z wpisu, który opublikował w mediach społecznościowych tata Mateusza – Jacek Murański.

Bonusy po UFC on ESPN+ 48. Marcin Prachnio nagrodzony za nokaut! [WIDEO]

Za nami gala UFC on ESPN+ 48 w Las Vegas. Zwyczajowo po gali przyznano oczywiście dodatkowe bonusy pieniężne. Tym razem wśród nagrodzonych znalazł się też Polak.