MMA PLNajnowszeKSWFinał Tylko Jeden: Tomasz Romanowski wielkim zwycięzcą!

Finał Tylko Jeden: Tomasz Romanowski wielkim zwycięzcą!

Finał programu Tylko Jeden przyniósł kibicom sporo emocji! Właśnie takiej walki spodziewali się kibice, kiedy ogłoszono ostateczne finałowe zestawienie!

Finał Tylko Jeden

Finał programu Tylko Jeden został właśnie wyemitowany na antenie Polsatu. W finale pierwszej edycji reality show wyprodukowanego w porozumieniu z Federacją KSW zmierzyli się Tomasz Romanowski i Marcin Krakowiak.

Finał Tylko Jeden: Romanowski ponownie lepszy od Krakowiaka!

Poprzez udział w turnieju, miejsce finałowe wywalczył sobie Adrian Bartosiński, który w półfinałowym starciu pokonał Piotra Walawskiego. Z powodu złamania ręki musiał jednak rezygnować z udziału w ostatnim starciu programu.

Jego miejsce zajął Marcin Krakowiak, który odpadł z udziału w programie Tylko Jeden przegrywając decyzją sędziów półfinałową walkę właśnie z Romanowskim. Teraz przyszło im się zmierzyć ponownie.

W finale lepszy ponownie okazał się Tomasz Romanowski. Obaj zawodnicy kolejny raz zostawili sporo zdrowia w klatce. Walka była bardzo wyrównana. Obaj zawodnicy mieli swoje momenty.

W pierwszej rundzie Romanowski trafił mocnym lewym prostym, po którym Krakowiak zachwiał się na nogach. Dalej prowadził jednak uważnie walkę i nie dał się ponownie tak mocno trafić. W drugiej odsłonie Krakowiak przyjął od Romanowskiego wysokie kopnięcie, po którym padł na matę klatki. Romanowski jednak nie przeszedł do parteru, tylko chciał dalej toczyć walkę w stójce, co mu bardzo dobrze wychodziło. Krakowiak próbował pod koniec rundy zajść za plecy rywala i spróbować obalić, by zyskać jakieś punkty na kartach sędziów, ale Romanowski uważnie bronił się przed tymi próbami.

Ostatnia odsłona to dalsza przewaga Romanowskiego. Pełnoprawny finalista programu Tylko Jeden dalej metodycznie punktował przeciwnika i dążył do ostatecznego wygrania całego programu. Krakowiak pod koniec walki próbował szczęścia. Trafił krótkim prawym prostym, szukał sprowadzenia. To udało się pod koniec trzeciej rundy, kiedy Krakowiak zaszedł za plecy Romanowskiego ale ten stanowił zbyt poważne zagrożenie i wszystkie ataki neutralizował. Sędziowie zatem nie mieli problemów ze wskazaniem zwycięzcy, Tym został Tomasz Romanowski!

Kontrakt z KSW dla zwycięzcy!

Tomasz Romanowski dzięki triumfowi w programie Tylko Jeden otrzymał od KSW kontrakt na walkę w klatce największej organizacji MMA w naszym kraju. Umowa ta warta jest 200 tysięcy złotych. Romanowski tym samym spełni jedno ze swoich największych zawodniczych marzeń.

Gratulujemy!

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Kiedy wróci FEN?

Organizacja FEN także niedługo powróci do organizacji swoich gal. Najbliższa odbędzie się w czerwcu i będzie transmitowana w systemie PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis