MMA PLFENAdam Wieczorek kontuzjowany! Występ na FEN 37 pod poważnym znakiem zapytania, ale… jest już zastępstwo!

Adam Wieczorek kontuzjowany! Występ na FEN 37 pod poważnym znakiem zapytania, ale… jest już zastępstwo!

To miał być debiut byłego zawodnika UFC w drugiej największej organizacji MMA w Polsce! Adam Wieczorek miał wystąpić na gali FEN 37, ale jak podaje prezes organizacji, Paweł Jóźwiak, na ten moment jest kontuzjowany i jego walka stoi pod poważnym znakiem zapytania.

Adam Wieczorek kontuzjowany

Wieczorek w walce wieczoru gali FEN 37 ma zmierzyć się z Szymonem Bajorem. Co ciekawe, były zawodnik UFC zastąpił kontuzjowanego wcześniej Michała Andryszaka.

Adam Wieczorek kontuzjowany! Występ na FEN 37 pod poważnym znakiem zapytania, ale… jest już zastępstwo!

Wygląda więc na to, że z walki wieczoru FEN 37 najpierw wypadł “Longer”, a teraz wypadnie Wieczorek:

“Występ Adama Wieczorka pod mocnym znakiem zapytania! Zawodnik doznał urazu na treningu i obecnie przebywa w szpitalu na badaniach . Pojawił się jednak mocny zawodnik rezerwowy do starcia z Bajorem. Dziś na koniec dnia zapadnie ostateczna decyzja ! #FEN37ppv

Co ciekawe, FEN ma już przygotowane konkretne zastępstwo w przypadku, gdyby Wieczorek nie był w stanie wyjść do sobotniej walki:

Bartek Szeczyk jako zawodnik rezerwowy dla Bajora

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis