MMA PLACAACA się zbroi! Były mistrz Bellatora z przeszłością w UFC jednym z dwóch nowych nabytków!

ACA się zbroi! Były mistrz Bellatora z przeszłością w UFC jednym z dwóch nowych nabytków!

Organizacja ACA MMA się zbroi! Duży gracz w świecie mieszanych sztuk walki zakontraktował dwóch bardzo mocnych zawodników z przeszłością w największych organizacjach na świecie.

Will Brooks i Francimar Barroso zostali nowymi zawodnikami ACA MMA. Rosyjska organizacja o nowych transferach poinformowała w swoich mediach społecznościowych:

ACA się zbroi! Były mistrz Bellatora z przeszłością w UFC jednym z dwóch nowych nabytków!

Will Brooks to były mistrz wagi lekkiej organizacji Bellator MMA, który w swoim prime przeszedł do organizacji UFC. Tam jednak nie poszło mu najlepiej, bowiem w czterech walkach zanotował rekord 1-3. Brooks w przeszłości rywalizował z Marcinem Heldem. Ich walka odbyła się w listopadzie 2015 roku na gali Bellator MMA 145. Amerykanin wygrał tamto starcie przez decyzję sędziów.

Francimar Barroso to były zawodnik UFC, który w największej organizacji MMA na świecie stoczył dziewięć walk, a jego rekord wyniósł 4-4, 1 N./C. Ostatnie swoje walki Barroso toczył dla organizacji PFL, gdzie nie przegrał w sześciu kolejnych pojedynkach.

Zobacz także:

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie… Zaskoczeni?

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

Szymon Kołecki komentuje walkę Pudzian-Juras: Nic mnie nie zaskoczyło!