MMA PLNajnowszeFENKacper Formela odchodzi z FEN. Zapowiedział, że ma już propozycje z dużych światowych organizacji

Kacper Formela odchodzi z FEN. Zapowiedział, że ma już propozycje z dużych światowych organizacji

Kacper Formela to obecnie jedna z największych gwiazd organizacji Fight Exclusive Night. Choć już teraz można powiedzieć, że “była gwiazda”, bowiem odchodzi on z organizacji FEN. Ostatnią walką “Polskiego Machidy” było wygrane starcie z Pedro Nobre na gali FEN 43 w Szczecinie.

Kacper Formela odchodzi z FEN

Po tej konfrontacji, Formela wypełnił już kontrakt z nazywanym “drugą siłą w polskim MMA” – FEN-em. Teraz szuka swojej nowej drogi w karierze.

Kacper Formela odchodzi z FEN

Formela tuż po wygranej na FEN 43 zapowiadał, że jest w stanie zdetronizować mistrza wagi piórkowej KSW Salahdine’a Parnasse’a, ale nie tylko KSW znajduje się w orbicie zainteresowań Polaka. W programie Oktagon Live na Kanale Sportowym “Polski Machida” zdradził już, że ma na mailu oferty z dwóch dużych światowych organizacji i niedługo dowiemy się, jak będzie wyglądała przyszłość sportowa tego zawodnika:

“Pomysł mam teraz taki, że czekam na oferty od menadżera. Do końca roku dostaniemy już wytyczne od różnych federacji. Już dwie fajne propozycje z dużych światowych organizacji mam, czekamy na kolejne. Wydaje mi się, że na początku stycznia już mniej więcej będę wiedział jak moja kariera będzie wyglądała. A po walce bezpośrednio nikogo nie wyzwałem, tylko powiedziałem, że jestem w stanie wygrać z Parnassem w kategorii piórkowej, że jestem w stanie to zrobić.”

Cały odcinek programu Okgaton Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Karolina Sobek w PFL! Polka wystartuje w turnieju wagi piórkowej, znamy szczegóły! Widzieliście?

Mamy świetne wiadomości! Nasza reprezentantka Karolina Sobek (4-0) właśnie podpisała kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie. Polka wystąpi w turnieju PFL w kategorii piórkowej. Już w tym momencie znamy szczegóły startu Karoliny.

Khalidov komentuje teorie kibiców o sprzedanej walce z Pudzianem: Bzdura totalna! W jaki sposób?

Mamed Khalidov, który był dzisiaj gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym wypowiedział się o teoriach kibiców po walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zaznaczył, że jest to totalna bzdura! Reprezentant Arrachionu Olsztyn zapewnił, że był w naprawdę świetnej formie podczas main eventu XTB KSW 77 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis