MMA PLArchiwumKSWParnasse ocenił język francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Pojawiło się dużo śmiechu! [WIDEO] 

Parnasse ocenił język francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego! Pojawiło się dużo śmiechu! [WIDEO] 

Na kanale 6PAK pojawił się dłuższy materiał z podwójnym mistrzem KSW – Salahdine Parnasse (17-1). Marcin Wrzosek poprosił 25-latka, aby zobaczył i ocenił język francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego. Parnasse nie potrzebował oglądać nagrania dwukrotnie, a od razu wyraził swoją opinię.

Murański

Parnasse po pierwszej zaskakującej przegranej odnotował cztery zwycięstwa z rzędu – w tym trzy zakończył przed czasem. Francuz w ostatnim starciu sięgnął po tymczasowy pas kategorii lekkiej. Parnasse w czwartej odsłonie poddał (duszeniem zza pleców) mocnego stójkowicza – Sebastiana Rajewskiego.

Niewykluczone, że organizacja KSW ponownie będzie chciała zestawić Parnasse z Marianem Ziółkowskim. Miejmy nadzieje, że tym razem się uda, bowiem walka zapowiada się emocjonująco.

Parnasse ocenia!

Salahdine Parnasse na kanale 6 PAK usłyszał i ocenił język francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego.

Mistrz KSW od razu zareagował:

Nie, to nie jest po francusku. To nie jest po francusku.

Cała sytuacja poniżej:

Jacek Murański najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Dojdzie wtedy do wyczekiwanego starcia z Marcinem ”El Testosteronem” Najmanem.

Zobacz także:

Khalidov mocno o rewanżu z Soldiciem: Ja za nim biegać nie będę! Pokazał charakter w debiucie! Co wy na to?

Mamed Khalidov pojawił się w dzisiejszym odcinku ”Oktagon Live” w Kanale Sportowym, gdzie został poruszony temat potencjalnego rewanżu z Roberto Soldiciem. Maciej Turski (jeden z prowadzących programu) zapytał legendę KSW ostatnią wypowiedź Martina Lewandowskiego.

Misiek z Nadarzyna o ostatniej kontuzji Murana: Co Ty ślepy jesteś! Nie widzisz tych oczu?

Mirosław Dąbrowski w rozmowie z Karolem Garncarzem został również zapytany o ostatnie starcie Mateusza Murańskiego. ”Muran” w swoje urodziny zadebiutował w kolejnej freakowej organizacji. Mateusz podczas High League 5 w Łodzi skrzyżował rękawice z Pawłem Bombą w formule K-1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis