MMA PLACAACA 122: Daniel Omielańczuk wraca do klatki na gali w Mińsku? Jest też rywal!

ACA 122: Daniel Omielańczuk wraca do klatki na gali w Mińsku? Jest też rywal!

Wszystko wskazuje na to, że Daniel Omielańczuk (24-10-1) już w kwietniu wróci do klatki ACA. Podopieczny Roberta Jocza będzie chciał odbudować się po ostatniej dotkliwej przegranej.

Omielańczuk

38-latek wystąpił w walce wieczoru 114 edycji, która odbyła się w Łodzi. Było to wyczekiwane starcie o pas wagi ciężkiej. Były zawodnik UFC niespodziewanie, bo po minucie i 9-sekundach został znokautowany z rąk – Tony Johnsona. Dla Omielańczuka była to pierwsza w karierze przegrana przez nokaut.

ACA 114: Tony Johnson knocks out Daniel Omielanczuk

🇺🇲 Tony "The Hulk" Johnson Jr. is a new ACA heavyweight champion! 🏆 What a knockout! 💣 ACA 114: Johnson vs Omielańczuk

Posted by ACA on Thursday, November 26, 2020

Daniel Omielańczuk zawalczy na Białorusi?

Jak donosi mmarocks.pl Daniel Omielańczuk (24-10-1) swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego trzeciego kwietnia w Mińsku. Podopieczny Roberta Jocza ma zmierzyć się z Danielem Jamesem (10-5-1).

39-latek swój drugi pojedynek w ACA stoczył właśnie na ostatniej gali w Polsce. James sprawił niespodziankę w drugiej rundzie przed czasem pokonując faworyzowanego Michala Martinka.

Czech prowadził walkę, ale w drugiej rundzie brakowało już prądu. Amerykanin szybko to wykorzystał. Sami zobaczcie w materiale poniżej.

ACA 114: Daniel James TKO victory

Epic comeback by Daniel James 🇺🇲The Predator finishes the fight in 2nd round! ACA 114: Johnson vs Omielańczuk 🔥WWW.ACA-MMA.TV

Posted by ACA on Thursday, November 26, 2020

Warto zaznaczyć, że Daniel Omielańczuk (24-10-1) szansę mistrzowską dostał po czterech zwycięstwach z rzędu. W tym trzy udało się zakończyć przed czasem. 38-latek będzie chciał wrócić szybko na odpowiednie tory, ponieważ jego jedną z najważniejszych motywacji jest rewanż z Tony Johnsonem (14-5-1).

Zobacz także:

Parke podgrzewa atmosferę! Widzieliście?

Norman Parke (28-7-1) jest pewny swego przed walką na zasadach bokserskich z ”Don Kasjo”. Były zawodnik UFC za pomocą mediów społecznościowych wyśmiał pas rywala.

Artur Szpilka poznał rywala? Jest data i miejsce!

Czyżby Artur Szpilka poznał wreszcie swojego kolejnego rywala? Wygląda na to, że tak! Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w kraju skrzyżuje rękawice z niepokonanym dotąd przeciwnikiem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis