MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka poznał rywala? Jest data i miejsce, a jego promotor pyta fanów o… radę jak sprzedawać PPV!

Artur Szpilka poznał rywala? Jest data i miejsce, a jego promotor pyta fanów o… radę jak sprzedawać PPV!

Foto: Twitter/ Artur Szpilka

Czyżby Artur Szpilka poznał wreszcie swojego kolejnego rywala? Wygląda na to, że tak! Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w kraju skrzyżuje rękawice z niepokonanym dotąd przeciwnikiem!

Tak przynajmniej wynika z informacji, jakimi z mediami podzielił się promotor i menadżer Szpilki – Andrzej Wasilewski. Poznaliśmy bowiem nie tylko rywala dla “zawsze tego samego Szpili”, ale i datę i miejsce tej konfrontacji. Co ciekawe, promotor pyta także fanów o porady w sprzedawaniu PPV.

Artur Szpilka poznał rywala? Jest data i miejsce, a jego promotor pyta fanów o… radę jak sprzedawać PPV!

Szpilka do ringu ma powrócić już 8 maja na gali bokserskiej w Rzeszowie. Jego przeciwnikiem ma być niepokonany jak dotąd Łukasz Różański, który wygrał trzynaście kolejnych pojedynku i aż dwanaście z nich przed czasem.

Co ciekawe, stawką tego starcia ma być pas WBC w kategorii bridger, a zwycięzca w konsekwencji może otrzymać szansę walki o pełnoprawne mistrzostwo świata!

Co istotne, na oficjalne potwierdzenie tej konfrontacji musimy jeszcze poczekać, ale oficjalne ogłoszenie pojedynku wydaje się jedynie kwestią czasu. Tym bardziej, że promotor Andrzej Wasiliewski szuka wskazówek na dobre rozpromowanie sprzedaży PPV na tę walkę:

“Szanowni kibice, zrobmy cos zupelnie nowego, poradzcie jak byscies sprzedawali ppv na gale z walka wieczoru alf Roznaski vs Szpila z mocna karta Master, moze FCz, Stepien, Balski i inni… Projekt jest od 19 zl do jakis moze 29 zl w zaleznosci od pakietu.”

Zobacz także:

Tyson Fury znów ma poważne problemy? Brytyjczyk już nie trenuje od dłuższego czasu!

Czyżby Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ponownie zmagał się z poważnymi problemami? Brytyjczyk powiedział, że z powodu pandemii przestał trenować. Ponadto niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej zdradził, że codziennie pije napoje wyskokowe.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).