MMA PLDon KasjoParke podgrzewa atmosferę! Tym razem wyśmiał pas Don Kasjo!

Parke podgrzewa atmosferę! Tym razem wyśmiał pas Don Kasjo!

Norman Parke (28-7-1) jest pewny swego przed walką na zasadach bokserskich z ”Don Kasjo”. Były zawodnik UFC za pomocą mediów społecznościowych wyśmiał pas rywala.

Przypomnijmy, że Kasjusz Życiński pojawił się na jednej z konferencji prasowej z pasem, który sam sobie sprezentował. Było to jeszcze przed walką z Marcinem Najmanem. W tamtym pojedynku nie bronił swojego pasa, bo jak zapewniał jego rywal na to nie zasługuje. ”Don Kasjo” zdradził również ile jest wart pas króla.

Tak. Z porozumieniem z FAME MMA, ale sam za niego zapłaciłem i sam go kupowałem. Kosztował około dziesięciu tysięcy (..) Nie. Ja powiedziałem na konferencji, że ”El Tost” nie zasługuje na walkę o pas króla, bo jest nieudacznikiem, więc nie będzie w stawce. To nie jest tak, że się go obawiam tylko po prostu nie chcę żeby potem jak przegra – że on walczył o pas króla gadać. Nie dam mu tej satysfakcji, bo już na instagramie sobie wstawił, ”że co mi przyszło na stare lata, będę walczył o pas króla”. No to teraz się dowiedział, że nie zapytał króla, a pi*rdoli głupoty.      

Parke wyśmiewa Don Kasjo!

Norman Parke (28-7-1) podgrzewa atmosferę przed starciem z Kasjuszem Życińskim. Gala FAME MMA 10 została ostatecznie przesunięta na maj. Wstępnie jubileuszowa edycja miała odbyć się siedemnastego kwietnia.

I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną datę podamy w najbliższych dniach). Robimy to z myślą o wszystkich fanach FAME. Wraz z naszym nowym partnerem ds. zabezpieczeń cyfrowych, będącym liderem w zakresie technologii szerokopasmowych, poświęcimy ten czas przede wszystkim na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę. Tymczasem w kwietniu WYSTARTUJE PIERWSZA EDYCJA NASZEGO NOWEGO PROJEKTU HYPE POWERED BY FAME. Zupełnie nowa formuła, 6 walk i jeden kozacki SUPERFIGHT. Galę HYPE będzie można obejrzeć na platformie famemma.tv i ZOSTANIE ONA UDOSTĘPNIONA ZA DARMO DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WYKUPILI LICENCJĘ NA FAME MMA 9

I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną…

Posted by FAME MMA on Saturday, March 13, 2021

Wszystko wskazuje na to, że ”Stormin” będzie miał napięty grafik, ponieważ w maju ma też dojść do jego następnej walki w organizacji KSW. Tym samym Parke stoczy dwie walki w krótkim odstępie czasu. Jak to będzie wyglądało dokładnie? Szczegóły już niebawem.

Parke podkręca atmosferę. Tym razem w mediach społecznościowych wyśmiał pas swojego przeciwnika.

Parke

Zobacz także:

Polscy kibice wspierają Normana Parke przed walką z Don Kasjo! Widzieliście komentarze?

Gala FAME MMA 10 zostaje przeniesiona. Tym samym wyczekiwana walka pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke odbędzie się ostatecznie w maju. Dużo kibiców wspiera i kibicuje ”Storminowi”.