MMA PLFAME MMAAbus ostro o Majewskim: Nie wiem co bym miał z nim robić, ja do niego nie musiałbym trenować!

Abus ostro o Majewskim: Nie wiem co bym miał z nim robić, ja do niego nie musiałbym trenować!

Dominik Abus zadebiutuje w mieszanych sztukach walki? Nie możemy tego wykluczyć! Trzeba przyznać, że Abus ma dużo kibiców, którzy czekają na jego walkę w freakowej organizacji. Dominik na kanale Strong Ekipa w ostrych słowach wypowiedział się o Danielu Majewskim.

Abus

Podczas FAME MMA 12 ogłoszono, że nowym nabytkiem organizacji został wspomniany Majewski. Wstępnie mówiło się o dużej walce z Parisem Platynovem, jednak nic z tego! Majewski pozostaje bez przeciwnika. Przypomnijmy, że w pewnym momencie chęć starcia z Danielem Majewskim wyraził również… Jacek Murański!

Dominik Abus o Majewskim: To właśnie bardzo mi się nie podobało!

Dominik Abus kontra Daniel Majewski? Takiego zestawienia nie możemy wykluczyć. Dominik przed kamerą porozmawiał z Sylwestrem Wardęgą. Abus nie ukrywa, że nie podobało mu się ostatnie zachowanie Majewskiego.

Dominik Abus: Słuchaj chciałem Ci zadać jako tutaj kanał Strong Ekipa pytanko odnośnie ostatniej sytuacji z tym chłopem Majewskim?  

Sylwester Wardęga: Co tam?

Dominik Abus: Jak to skomentujesz? Chciałbym abyś najpierw Ty to skomentował, a potem powiem kilka słów od siebie, jak ja to widzę. Na wstępie mogę tylko powiedzieć, że z mojej strony to nie było za bardzo eleganckie, ponieważ Ty byłeś kontuzjowany, a on doszedł i szukał jakiejś zaczepki. Do kontuzjowanego? Powiem Ci, że nie po mojemu!    

Sylwester Wardęga: To tak eskalowało dziwnie, bo na początku ja po prostu wracał z wywiadu, a on stał na środku korytarza. To nie było nawet tak, że ja podszedłem do niego, bo idąc, ja jeszcze nie wiedziałem kto to jest. Miał okulary na całej twarzy. Chłop się uśmiechał, więc myślę chyba jakiś kolega. Tam wszyscy mnie znają, ja większość osób znam, ale jak ktoś ma zasłonięte pół twarzy to ja nie wiem kto to. Szczerze powiedziawszy myślałem, że to Popek stoi i się do mnie stoi. Podałem rękę, gadamy normalnie, po czym on zaczął mnie dotykać za brodę.        

Dominik Abus: To właśnie bardzo mi się nie podobało, bo powiem Ci, że jakby na mnie trafił to sylwester byłby trochę wcześniej.

Sylwester Wardęga: Ani Cię za włosy nie pociągnie (śmiech)

Dominik Abus: Wystarczy, że by do mnie pajacował to by leżał. Widziałem też, że Ciebie mocno zdenerwował i powiem Ci to było bardzo nieeleganckie no bo to było na zasadzie chłopa leżącego.  

Sylwester Wardęga: Obronisz mnie? (śmiech)

Dominik Abus: Oczywiście!

Sylwester Wardęga: Wiesz poczułem się niefajnie, jak już wiedziałem z kim rozmawiam, bo mieliśmy tam jakąś przeszłość ze sobą. Wprost powiedziałem, że proszę abyś tak nie robił, bo nie życzę sobie.      

Dominik Abus: Przepraszam, że przerwę, ale wasz konflikt polega, wasz drobny konflikt że tak powiem – Ty po prostu wypowiedziałeś się w internecie, a każdy ma wolność słowa. Każdy może powiedzieć, Ty nikomu nie naubliżał i nic. Jemu się po prostu nie podoba jak oceniłeś jego osobę, jakie masz o nim zdanie.    

Sylwester Wardęga: Publikują w internecie, publikują wszystko, więc ja pewne rzeczy skomentowałem. Jeszcze tu chodziło o stare sprawy, gdzie była afera… Jeżeli ktoś publikuje swoje życie w internecie, to musi liczyć się z tym, że ktoś to skomentuje. Tak jak ludzie komentują mnie to ja mam prawo skomentować kogoś.  

Dominik Abus: Oczywiście, każdy tu jest osobą publiczną, medialną. Jest narażony na hejt i trzeba sobie z tym radzić. Tutaj najwidoczniej chłop sobie z tym nie poradził. Generalnie jeszcze raz to powtórzę mi się bardzo nie podobało jak on tutaj wiesz za tą brodę zaczął łapać, a wiedział że jesteś kontuzjowany. Mi się to bardzo nie podobało.    

Sylwester Wardęga: Jeszcze pisał, że nie wiadomo jakby to się skończyło gdybym nie był kontuzjowany. Pisał na instagramie, że gdybym nie miał kul to by mnie wlepił w ścianę jak muchę i by mnie wynosili na noszach.  

Dominik Abus: No tak. Gębę miał dobrą, a trzeba byłoby zweryfikować jakie ma pięści, bo znam dużo ludzi, którzy mają mocną gębę, ale pięści słabe.

Sylwester Wardęga: Z tego co wiem to on szuka przeciwnika, bo się Paris nie zgodził. To może Ty wskoczysz?  
Dominik Abus: Ja z nim? Wiesz to przede wszystkim by zależało od pieniędzy. Powiem szczerze nie wiem co by miał z nim robić, może tak.  
Sylwester Wardęga: A trenujesz sztuki walki?
Dominik Abus: Kiedyś trenowałem, ja do niego nie musiałbym trenować zapewniam Cię. Oktagon by zweryfikował.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

To już przesada! Piotr Szeliga dostaje groźby! [WIDEO] Widzieliście?

Ostatni rywal Załęckiego ma problemy ze zdrowiem! Denis: Podobno ma przejść następną operację! Co wy na to?

Jussi Halonen nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku na EFM Show 2 w Bułgarii. Reprezentant Finlandii na zasadach cage boxu zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” zdradził, że Halonen ma dalej problemy ze zdrowiem – możliwe że zakończy się kolejną operacją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis