MMA PLDenis ZałęckiOstatni rywal Załęckiego ma problemy ze zdrowiem! Denis: Podobno ma przejść następną operację!

Ostatni rywal Załęckiego ma problemy ze zdrowiem! Denis: Podobno ma przejść następną operację!

Jussi Halonen nie będzie dobrze wspominał ostatniego pojedynku na EFM Show 2 w Bułgarii. Reprezentant Finlandii na zasadach cage boxu zmierzył się z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” zdradził, że Halonen ma dalej problemy ze zdrowiem – możliwe że zakończy się kolejną operacją.

Załęcki

Denis Załęcki najbliższy pojedynek stoczy 5 lutego na High League 2. Będzie to rozwiązanie głośnego konfliktu z Alanem Kwiecińskim. Starcie odbędzie się w formule K-1.

“Alanik” i “Bad Boy” są w ognistym konflikcie. Wypowiadali się na swój temat w wielu wywiadach. Później wzięli udział w słownej konfrontacji wideo. 

Wspomniana konfrontacja poniżej:

Załęcki: Także tam jest grubo ze zdrowiem!

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o swojej ostatniej walce. Okazuje się, że Jussi Halonen po starciu z ”Bad Boyem” ma problemy ze zdrowiem. 

Tak, jakąś mu blachę wstawili. Jeszcze parę dni temu dowiadywałem się jak tam z jego zdrowiem. Podobno jeszcze jakąś operację będzie musiał przejść. Także tam jest grubo ze zdrowiem. Szkoda mogło to się jakoś inaczej zakończyć, ale taki jest sport (…) Chciałbym Alanowi wyłamać szczękę z zawiasów.   

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Tak to prawda! Kobieta chce w niedalekiej przyszłości zawalczyć z… Marcinem Najmanem! Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę dojdzie do pierwszej konferencji prasowej przed galą MMA VIP 4. Natalia Kuczurak wygadała się w mediach społecznościowych… Wygląda na to, że na najbliższej edycji dojdzie do jej starcia z Wiktorią Domżalską. Natalia ma mocne plany, bo w przyszłości chciałaby zmierzyć się z… Marcinem Najmanem.

Zawalczy z Kapelą, a potem z synem Tuska? Kossakowski zdradził z kim chciałby się zmierzyć!

Ziemowit Piast Kossakowski nie zamierza kończyć przygody z freak fightami po jednej walce. Kossakowski chciałby następnych politycznych zestawień. Wskazał nawet następnego potencjalnego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis