MMA PLNajnowszeHighleague65-kilogramowy Lizak o występie w High League: Tam Koń, Lew, tu jakiś Robocop. Jestem przerażony!

65-kilogramowy Lizak o występie w High League: Tam Koń, Lew, tu jakiś Robocop. Jestem przerażony!

Piotr Lizakowski, to członek internetowej ekipy EbeEbe, który wystąpi w Grand Prix wagi ciężkiej freakowej organizacji High League. Udział “Lizaka” w turnieju z gwiazdami świata freakowego został ogłoszony wczoraj na I Konferencji Prasowej promującej nadchodzącą galę High League 7, która już 17 czerwca odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie.

Lizak o występie w High League

“Najlżejszy ze wszystkich uczestników turnieju i kolejny reprezentant Ebe ebe w HIGH League

Piotrek szybko stał się jedną z najzabawniejszych postaci polskiego YouTube’a. Co pokaże w klatce? Odpowiedź poznamy w Grand Prix”

Lizak o występie w High League: Tam Koń, Lew, tu jakiś Robocop. Jestem przerażony!

Pierwsze co wyraźnie różni Lizaka od innych uczestników Grand Prix jest jego waga. Lizakowski w porównaniu z innymi uczestnikami sportowego show czasami waży nawet dwa razy mniej niż inny uczestnik Grand Prix.

Na pytanie jak czuje się z perspektywą walk z dużo cięższymi rywalami, Lizakowski odpowiada:

“Jestem w dużym strachu. Tam “Koń”, “Lew”, tu jakiś “Robocop” – jestem przerażony. A i tam siedzi – Super Mario też. Mario jest taki niewyraźny w tej ósemce, że jak wejdzie do klatki, to nikt nie zauważy.”

Wyjaśnił także, dlaczego zdecydował się na udział w turnieju, w którym rywalizować będzie z zawodnikami z niższych dywizji wagowych:

“Bardzo się cieszę, bo zarobię duże pieniądze.”

Piotr Lizakowski to amatorski zawodnik MMA. W swojej amatorskiej karierze posiada rekord 5-6.

Zobacz także:

Błachowicz chce odesłać Pereire do wagi średniej: Czasami myślę, że taka jest moja rola w UFC! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) jest pewny swego przed nadchodzącym hitowym pojedynkiem z Alexem Pereirą (7-2). Do ich kapitalnie zapowiadającej się walki dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291 w Salt Lake City.

Piotr Walawski z kolejnym zwycięstwem! Skończył rywala już w 1. rundzie! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Walawski to młody zawodnik, który ciągle się rozwija i widać coraz większe postępy. Reprezentant BT Gym i Bks Olimp Szczecin udowodnił to podczas swoich ostatnich występów. Podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił w walce wieczoru Anaconda Fight League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis