MMA PLTriller Fight Club58-letni Evander Holyfield przed walką z Vitorem Belfortem wygląda lepiej niż Ty!

58-letni Evander Holyfield przed walką z Vitorem Belfortem wygląda lepiej niż Ty!

58-letni już były mistrz wagi ciężkiej w boksie Evander Holyfield na kilka dni przed walką z Vitorem Belfortem wygląda lepiej niż niejeden z nas!

Holyfield zmierzy się w walce wieczoru gali Triller Fight Club z byłym mistrzem UFC Vitorem Belfortem. Impreza promowana tym pojedynkiem odbędzie się już w sobotę 11 września w Hollywood.

58-letni Evander Holyfield przed walką z Vitorem Belfortem wygląda lepiej niż Ty!

Wielu kibiców zastanawia się, jak w ringu będzie wyglądać Evander Holyfield, który nie pokazywał się publiczności w ringu od prawie dziesięciu lat.

W sieci pojawiły się nowe migawki z treningu byłego mistrza pięściarstwa, które mogą uspokoić jego fanów, bowiem postrach Mike’a Tysona wygląda na będącego w świetnej formie przyjmując wiek, w którym się znajduje:

Evander Holyfield looks in amazing shape aged 57 as he works hard in the  gym | Daily Mail Online

Jak myślicie – czy Evander Holyfield w najbliższą sobotę da radę pokonać Vitora Belforta?

Zobacz także:

EFM SHOW 2: Załęcki z nowym rywalem! “Bez różnicy, bo i tak będzie KO w 1. rundzie!”

Już 11 września na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii w formule CAGE BOX wystąpi Denis „BAD BOY” Załęcki.
Rywalem zawodnika z Torunia w najmniejszym ringu świata będzie Jussi Halonen a nie jak początkowo zakładano Krystaps Zile

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.