MMA PLCiekawostkiPowstaje nowa formuła walki – Triad Combat! W walce wieczoru pierwszej gali starcie… Frank Mir vs Kubrat Pulev!

Powstaje nowa formuła walki – Triad Combat! W walce wieczoru pierwszej gali starcie… Frank Mir vs Kubrat Pulev!

W Stanach Zjednoczonych powstaje nowa formuła walki! Na gali Triller Fight Club kibice zobaczą premierowo starcia w formule Triad Combat. Znamy też kartę walk imprezy, w której zawodnicy zaprezentują się fanom w walkach na nowych zasadach!

Gala Triller Fight Club z nowymi zasadami ma łączyć MMA i boks, co ma wyrównywać szanse reprezentantom obu tych sportów.

Impreza odbędzie się już 27 listopada w Globe Life Field w Arlington w stanie Texas.

Powstaje nowa formuła walki – Triad Combat! W walce wieczoru pierwszej gali starcie… Frank Mir vs Kubrat Pulev!

Triad Combat to nowy styl walki, który ma łączyć zasady MMA i boksu. Zawodnicy będą rywalizować w trójkątnym ringu, a rundy będą trwały 2 minuty. Dozwolone będą tylko ciosy rękoma. Zabronione będą kopnięcia i łokcie. W przeciwieństwie do boksu, w Triad Combat będzie można uderzać przeciwnika w klinczu.

Więcej o zasadach Triad Combat w poniższym filmie:

My natomiast już znamy kartę walk tej imprezy. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą byłego mistrza wagi ciężkiej UFC Franka Mira w rywalizacji z byłym mistrzem w boksie – Kubratem Pulevem.

Pełna rozpiska tego wydarzenia poniżej:

Walka wieczoru:
Frank Mir vs. Kubrat Pulev

Pozostałe:
Matt Mitrione vs. Alexander Flores
Mike Perry vs. Sakio Bika
Derek Campos vs. Brian Vera
Albert Tumenov vs. Scott Simon
Steven Graham vs. Henry Gigliotti

Zobacz także:

Kolano naprawione, więc można walczyć! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA!

Po kontuzji już prawie nie ma śladu, więc można wrócić do startów! Kamil Oniszczuk wraca do klatki ACA, a portal sportowefakty.wp.pl podał szczegóły jego kolejnego pojedynku!

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację!

W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w śpiączce farmakologicznej po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia na ostatniej gali Punchdown 5.