MMA PLJan BłachowiczPierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.

Polak trzydziestego października w Abu Dhabi zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7). Brazylijczyk szansę mistrzowską dostanie po pięciu zwycięstwach z rzędu – w tym czterech skończonych przed czasem.

Przypomnijmy, że na tej samej gali swój następny pojedynek stoczy Michał Oleksiejczuk (15-4). Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzy się z niepokonanym Shamilem Gamzatovem (14-0). Potwierdzono również walkę w wadze ciężkiej – Marcina Tybury (22-6) z Aleksandrem Volkovem (33-9).

Błachowicz na torze Ninja Warrior!

Jan Błachowicz pojawił się w dzisiejszym odcinku ”Ninja Warrior Polska”. Zobaczcie jak sobie poradził na torze ”Cieszyński Książę”.

Gala planowana na trzydziestego października odbędzie się w europejskich godzinach. Walki Jana Błachowicza (28-8) z Gloverem Teixeirą (32-7) możemy spodziewać się w godzinach 22-23.

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Ferrarim! Co wy na to?

Eryk Bręczewski podczas cage’a z Amadeuszem Ferrarim zapewniał, że nie powiedział ostatniego słowa i kwestią czasu jest jego następna konfrontacja z Roślikiem. Bijatyka po ważeniu High League zrobiła duży szum. Trzeba przyznać, że ”Ferrari” potrafi zrobić dymy nie tylko w organizacji, w której walczy.

Maciej Kawulski woli starszą wersję Damiana Janikowskiego! A wy?

Maciej Kawulski zapewnia, że woli starszą wersję Damiana Janikowskiego (6-4), który był bardziej eksplozywny i więcej ryzykował. Przypomnijmy, że brązowy medalista olimpijski w zapasach w sobotę doznał czwartej przegranej w mieszanych sztukach walki.