MMA PLFAME MMAZusje po FAME MMA 6: Gdybym straciła abstynencję wśród milionów oczu byłabym skończoną kretynką [WIDEO]

Zusje po FAME MMA 6: Gdybym straciła abstynencję wśród milionów oczu byłabym skończoną kretynką [WIDEO]

Foto: Facebook.com/FAME MMA

Na gali FAME MMA 6 Kamila “Zusje” Smogulecka miała okazję debiutować w mieszanych sztukach walki. Choć ostatecznie musiała ona uznać wyższość rywalki, to mimo tego celebrytka przyznała, że zakochała się w oktagonie.

“Zusje” wystąpiła w walce wieczoru ostatniego wydarzenia FAME MMA. Dawna “Luxuria” zmierzyła się z Martą “Linkimaster” Linkiewicz. Po siedmiu minutach emocjonującego pojedynku sędziowie punktowi uznali, że lepsza w tym starciu była “Linkimaster”.

Mimo takiego rezultatu Smogulecka jest bardzo zadowolona z walki. Przede wszystkim przyznała ona, że zakochała się w oktagonie i sama walka wzbudziła w niej zdecydowanie więcej pozytywnych emocji, aniżeli treningi. Werdykt również nie smuci “Zusje”, choć rozmówczyni przyznała, iż mogła punktować przeciwniczkę, zamiast skupić się na nokaucie.

Przede wszystkim zawodniczka odniosła się do zarzutów, jakoby podczas walki była ona pod wpływem środków odurzających, co wyjaśniałoby jej ekspresyjne zachowanie. “Zusje” ponownie dała jednak do zrozumienia, że jest ona abstynentką, a wszystkie zachowania wynikały z chęci pokazania się z innej strony oraz emocji, jakie nią targały.

Pełna rozmowa poniżej: