MMA PLFreak FightŻurom rozpoczyna przygotowania! Kto będzie przeciwnikiem? [WIDEO]

Żurom rozpoczyna przygotowania! Kto będzie przeciwnikiem? [WIDEO]

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningów Andrzeja Żuromskiego. ”Żurom” przygodę tą bierze na poważnie i dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego starcia z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim.

Żurom

Pewne jest jedno – nie będzie to walka na gołe pięści w GROMDZIE. Takim zestawieniem nie jest już zainteresowany Mariusz Grabowski jeden z właścicieli organizacji.

Przypomnijmy, że po informacji o potencjalnej walce Żurom-Sobota pojawiła się lawina komentarzy. Zawodnicy GROMDY nie byli tym zestawieniem zachwyceni – o czym wspominali w mediach społecznościowych.

Żurom rozpoczyna treningi!

Andrzej Żuromski myśli poważnie o swoim starcie. Jest nagranie z treningów ”Żuroma”, który chciałby zmierzyć się z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim.

Tak wiem, wiem parę błędów jest. Typu odrywanie nogi, za bardzo spięty, więcej balansu ciałem, dokręcanie sierpowych i więcej nachylenia do przodu przy uderzeniu, ale są też + czyli mocne uderzenie. Wraca pamięć treningowa, wydolność nie taka straszna jak myślałem, chęć treningów i dania dobrej walki. W miarę dobra dynamika jak na starego amatora i ogólnie dobry trener więc myślę, że 10 tygodni solidnych przygotowań zrobi swoje.

Zobacz także:

Niepokonana Brazylijka w FEN! Wystąpi na najbliższej gali FEN 34! Zaskoczeni?

Niepokonana Brazylijka w FEN! Zawodniczka legitymująca się jak dotąd nieskazitelnym rekordem w zawodowych walkach zaprezentuje się polskim kibicom już podczas gali FEN 34!

Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian na KSW 61: Walka z kolegą z klubu, zwykła ustawka! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian, która według plotek ma odbyć się na gali KSW 61.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis