MMA PLFreak FightŻurom rozpoczyna przygotowania! Kto będzie przeciwnikiem? [WIDEO]

Żurom rozpoczyna przygotowania! Kto będzie przeciwnikiem? [WIDEO]

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningów Andrzeja Żuromskiego. ”Żurom” przygodę tą bierze na poważnie i dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego starcia z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim.

Pewne jest jedno – nie będzie to walka na gołe pięści w GROMDZIE. Takim zestawieniem nie jest już zainteresowany Mariusz Grabowski jeden z właścicieli organizacji.

Przypomnijmy, że po informacji o potencjalnej walce Żurom-Sobota pojawiła się lawina komentarzy. Zawodnicy GROMDY nie byli tym zestawieniem zachwyceni – o czym wspominali w mediach społecznościowych.

Żurom rozpoczyna treningi!

Andrzej Żuromski myśli poważnie o swoim starcie. Jest nagranie z treningów ”Żuroma”, który chciałby zmierzyć się z Michałem ”Sobotą” Sobolewskim.

Tak wiem, wiem parę błędów jest. Typu odrywanie nogi, za bardzo spięty, więcej balansu ciałem, dokręcanie sierpowych i więcej nachylenia do przodu przy uderzeniu, ale są też + czyli mocne uderzenie. Wraca pamięć treningowa, wydolność nie taka straszna jak myślałem, chęć treningów i dania dobrej walki. W miarę dobra dynamika jak na starego amatora i ogólnie dobry trener więc myślę, że 10 tygodni solidnych przygotowań zrobi swoje.

Zobacz także:

Niepokonana Brazylijka w FEN! Wystąpi na najbliższej gali FEN 34! Zaskoczeni?

Niepokonana Brazylijka w FEN! Zawodniczka legitymująca się jak dotąd nieskazitelnym rekordem w zawodowych walkach zaprezentuje się polskim kibicom już podczas gali FEN 34!

Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian na KSW 61: Walka z kolegą z klubu, zwykła ustawka! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian, która według plotek ma odbyć się na gali KSW 61.