MMA PLFENNiepokonana Brazylijka w FEN! Wystąpi na najbliższej gali FEN 34!

Niepokonana Brazylijka w FEN! Wystąpi na najbliższej gali FEN 34!

Foto: Facebook/ Jamila Sandora

Niepokonana Brazylijka w FEN! Zawodniczka legitymująca się jak dotąd nieskazitelnym rekordem w zawodowych walkach zaprezentuje się polskim kibicom już podczas gali FEN 34!

W mediach społecznościowych organizacja Fight Exclusive Night zapowiedziała zakontraktowanie nowej zawodniczki na najbliższą galę zaplanowaną na 28 maja. Póki co, FEN nie ogłosiło oficjalnie o którą fighterkę chodzi.

Niepokonana Brazylijka w FEN! Wystąpi na najbliższej gali FEN 34!

Portal MMA.PL dowiedział się, że nowym nabytkiem drugiej polskiej siły na scenie mieszanych sztuk walki będzie Jamila Sandora. Brazylijka posiada rekord 5 zwycięstw i jednej walki zakończonej przez no-contest.

Swoją ostatnią walkę Sandora stoczyła w grudniu 2019 roku na gali ARES FC 1. To właśnie to starcie zakończyło się jako no-contest. Powodem takiego werdyktu sędziowskiego była wilgotna mata, która przeszkadzała zawodniczkom w toczeniu pojedynku.

Wcześniej Sandora wygrała pięć kolejnych walk i do organizacji FEN wejdzie jako niepokonana zawodniczka mieszanych sztuk walki.

O rywalce dla Brazylijki na FEN 34 jeszcze nic nie wiadomo.

Poniżej przedsmak umiejętności Jamilii Sandory:

Zobacz także:

Wraca normalność! UFC 264: Poirier vs McGregor 3 oficjalnie z udziałem publiczności!

Wraca normalność do sportu! Na razie w Stanach Zjednoczonych, ale to oznacza, że z czasem powróci i do Polski! Otóż, gala UFC 264: Poirier vs McGregor 3 odbędzie się z udziałem publiczności!

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.